Cocuk bolumune sevketti pritonoloji

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Cocuk bolumune sevketti pritonoloji başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 482 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cocuk bolumune sevketti pritonoloji
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sorum su dün detayli ultrasyona girdik cok sukur bis3y çıkmadı bi kalbinde parlaklık dedi burda okuduğum kadarıyla önemsenecek bisey değilmiş dr da aynisini dedi kalbinin 4 damarını mi ne görüyorum ama diger tarafa bakmadığını soyledi bebesim pozisyonu ters yani kalp tarafı benim belim tarafına dönük 30 dk yürü gel dedi yine ayni kalb tarafına bakamadı bu yuzden cocuk kardiyoloji ye sevketti oda suan kucuk bakamam 15 gun sonra gel dedi ben bu isi anlamadim basina gelen varsa bi aydınlatın

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sorum su dün detayli ultrasyona girdik cok sukur bis3y çıkmadı bi kalbinde parlaklık dedi burda okuduğum kadarıyla önemsenecek bisey değilmiş dr da aynisini dedi kalbinin 4 damarını mi ne görüyorum ama diger tarafa bakmadığını soyledi bebesim pozisyonu ters yani kalp tarafı benim belim tarafına dönük 30 dk yürü gel dedi yine ayni kalb tarafına bakamadı bu yuzden cocuk kardiyoloji ye sevketti oda suan kucuk bakamam 15 gun sonra gel dedi ben bu isi anlamadim basina gelen varsa bi aydınlatın
Banada böbrekleri büyük deyip periantolojiye yolladı ankara tıp ın hocası tekrar detaylı ultrason yaptı hiç öyle bişey çıkmadı canım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben yine gidecem canim yapacak bise yok ne biçim iştir bu randevu aldim durma anlat cam agrım var kasıklarda bi reçete verdi ağrıyı kesecek bisey yazmamis
Tabikide içinin rahat olması için dedim parlaklık olsa bile doğumdan sonra geçiyormuş zaten normal kabul ediliyor 1 2 yaşa gelince kapanırmış benimde doğuştan var ufak bi delik hiç bi sıkıntı yaşatmadı doktorlar önemsemiyor bile 27 yaşına kadar bu şekilde geldim çok şükür hiç kalp problemi yaşamadım sende içini ferah tut

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Tabikide içinin rahat olması için dedim parlaklık olsa bile doğumdan sonra geçiyormuş zaten normal kabul ediliyor 1 2 yaşa gelince kapanırmış benimde doğuştan var ufak bi delik hiç bi sıkıntı yaşatmadı doktorlar önemsemiyor bile 27 yaşına kadar bu şekilde geldim çok şükür hiç kalp problemi yaşamadım sende içini ferah tut
Icim ferah zaten bi sorun olmadigini soyledi cok sukur ama cocuk bölümüne sevketmesi şaşırttı acikcasi

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bebegimde perinatoloji parlklik var dedi cocuk kardiyolojisine gonderdi muane oldum 2 delik var ama cok kucuk dedi 2 ay once gittik en son cuma gunu tekrar randevum var cocuk kardiyolojisi gun verdi 33 haftaligim suan bkicaz insllah kapanmistir

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bebegimde perinatoloji parlklik var dedi cocuk kardiyolojisine gonderdi muane oldum 2 delik var ama cok kucuk dedi 2 ay once gittik en son cuma gunu tekrar randevum var cocuk kardiyolojisi gun verdi 33 haftaligim suan bkicaz insllah kapanmistir
Gecmis olsun canim benim kalbine detayli bakamadı dönmemiş cocuk ondan oraya yönlendirdi bakalim kardiyoloji deki sonucu pritonoloji ye mi gösteriyor sunuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar