COCUK VE BEBEKLERE ŞİDDET E HAYIR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan COCUK VE BEBEKLERE ŞİDDET E HAYIR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 598 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı COCUK VE BEBEKLERE ŞİDDET E HAYIR
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Haberlere şu sıralar bakamıyorum narinden dolayı akşam da sadece altyazı olarak okudum dondum kaldım ne olmuş diye araştırmaya elim varmadı anne olarak kalbim dayanmaz ben annesinden habersiz yapmışlar kadın görünce de tv düştü demişler sandım ama nasıl olur ya inanamıyorum vahşiler inşaAllah dünyadaki adaleti o cezaevindeki mahkumlar sağlar bir ara gazetede böyle olaylarda gayet adaletli işler yaptıklarını okumuştum öylelerine cezayı onlar vermeli acılı bi mahkum babanın eline düştüğünü görürüz inşaAllah o şerefsizlerin o kadına da acımasınlar koğuştakiler resmen kalbim patlayacak şimdi çok mutsuzum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ekli dosyayı görüntüle 5324BÖYLE BEBEKLERE YAPICAK OLAN VARSA KUTFEN COCUK DOGURMAYIN YAZIK GUNAHTIR BIR BEBEK VE BIR COCUK ALLAH ISLAH ETSIN OYLE ANNE VE BABALARI OYLE YAPICAK OLANLARA RABBIM NASIP EYLEMESIN ALLAHIM 😭😭😭😭 RABBIM MEKANLARINI HER ZAMAN CENNET EYLE ALLAHIM KUCUCUK MELEK ONLAR 😭😭😭😭😭GÖRDUKCE ICIM PARCALANIYOR RESMEN
Allah belalarını versin annesininde inşallah 🤲 kahrı perişan etsin insalalh😢

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Allah belalarını versin annesininde inşallah 🤲 kahrı perişan etsin insalalh😢
Abla annesi zaten çocuğu döve döve beyin kanaması geçirmiş sıla bebek bide yalan söylemiş TV ünitesinden düştü diyerek üvey babası istismar etmiş küçücük bebe ve çocuklardan ne istiyorlar ciddi anlamda anlamiyorum ben daha oğluma bile vurmuyorum oğluma bile kıyamıyorum yeri geldi mi girumcemede kıyamam ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haberlere şu sıralar bakamıyorum narinden dolayı akşam da sadece altyazı olarak okudum dondum kaldım ne olmuş diye araştırmaya elim varmadı anne olarak kalbim dayanmaz ben annesinden habersiz yapmışlar kadın görünce de tv düştü demişler sandım ama nasıl olur ya inanamıyorum vahşiler inşaAllah dünyadaki adaleti o cezaevindeki mahkumlar sağlar bir ara gazetede böyle olaylarda gayet adaletli işler yaptıklarını okumuştum öylelerine cezayı onlar vermeli acılı bi mahkum babanın eline düştüğünü görürüz inşaAllah o şerefsizlerin o kadına da acımasınlar koğuştakiler resmen kalbim patlayacak şimdi çok mutsuzum
Haklısın ablam çok üzücü bizim gibi böyle annelerin yürekleri kaldırmaz öyle şeyleri çocuğa öyle yapacak olduktan sonra hiç doğurup buyutmesinler daha iyi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Abla annesi zaten çocuğu döve döve beyin kanaması geçirmiş sıla bebek bide yalan söylemiş TV ünitesinden düştü diyerek üvey babası istismar etmiş küçücük bebe ve çocuklardan ne istiyorlar ciddi anlamda anlamiyorum ben daha oğluma bile vurmuyorum oğluma bile kıyamıyorum yeri geldi mi girumcemede kıyamam ben

Haklısın ablam çok üzücü bizim gibi böyle annelerin yürekleri kaldırmaz öyle şeyleri çocuğa öyle yapacak olduktan sonra hiç doğurup buyutmesinler daha iyi
Sadece baba yapsa gene iyi 13-14 yaşında komşu çocuğu da istismar etmiş allahın belaları

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Ben dün gördüm narin olayina baktıkça kahroluyorum Allah'ım perişan etsin aci çekerek oldursunler küçücük çocuğa nasıl nefis kalkar Allah kahretsin

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çocukları öldürüp istismar ediyorlar ben onları kast etdim abla gunaydn
Günaydın canım ama emin ol hepsi yetişme tarzından yasa evdw gördüğü şiddet, sevgi azlığı, hepsi bunlardan kaynaklanıyor. Hoş bu yaptıkları şeyi asla haklı çıkarmaz ama yeni nesilleri biz büyütüyoruz hepimiz dikkat edelim ve böyle bireyler yetiştirmeyelim

Tüm sayfalar yüklendi.