COCUK VE BEBEKLERE ŞİDDET E HAYIR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan COCUK VE BEBEKLERE ŞİDDET E HAYIR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 613 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı COCUK VE BEBEKLERE ŞİDDET E HAYIR
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın canım ama emin ol hepsi yetişme tarzından yasa evdw gördüğü şiddet, sevgi azlığı, hepsi bunlardan kaynaklanıyor. Hoş bu yaptıkları şeyi asla haklı çıkarmaz ama yeni nesilleri biz büyütüyoruz hepimiz dikkat edelim ve böyle bireyler yetiştirmeyelim
Tamam öyle ama 55 yaşındaki bir adam 15 yaşındaki kızı kaçırırmı belli bi yaştan sonra azip kuduruyor şimdi millet ne alaka onun yetişme tarzıyla simidi haberlere daha dikkatli bakın anne baba büyükleri bireyleri azgın lik öğretiyorlar abla şimdiki cocuklara

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tamam öyle ama 55 yaşındaki bir adam 15 yaşındaki kızı kaçırırmı belli bi yaştan sonra azip kuduruyor şimdi millet ne alaka onun yetişme tarzıyla simidi haberlere daha dikkatli bakın anne baba büyükleri bireyleri azgın lik öğretiyorlar abla şimdiki cocuklara
Canım bu yetiştirmeyle alakalı Ayşenur arkadasim haklı @AYŞENUR🦋 🙏🏻

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Emin ol hepsi yetiştirme ile alaklı bir çocuğa küçükken ne aşılarsan o öyle gider 7 yaşında da 70 yaşındq da. Ben sonradan böyle olmalarını düşünmüyorum şahsen aslında hepsinin içinde var sadece zamanla bu açığa çıkıyor yokluktan .

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Keşke öyle olmasalar
Emin ol hepsi yetiştirme ile alaklı bir çocuğa küçükken ne aşılarsan o öyle gider 7 yaşında da 70 yaşındq da. Ben sonradan böyle olmalarını düşünmüyorum şahsen aslında hepsinin içinde var sadece zamanla bu açığa çıkıyor yokluktan .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bu yetiştirmeyle alakalı Ayşenur arkadasim haklı @AYŞENUR🦋 🙏🏻
2 nizde haklısınız abla bens ize haksızın demiyorum kk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar