Sorum var Çocuklarda kusma ateş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Çocuklarda kusma ateş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 391 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuklarda kusma ateş
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar çocuklarında kusma ateş halsizlik olan var mı bi salgın falan mı var merak ettim oğlum okula bir gün gitti 2 gündür kusup duruyor ateşi de var şimdi 2 yaşındaki kızım kusuyor
Biz 3 gün çektik 6 aylık oğlum ateş 38 39 kusma halsizlik en son dün akşam serum yedi bide antibiyotik iğne çok şükür bugun kendine geldi salgın herhalde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan aldılar mı bizimkinin kanında enfeksiyon varmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan aldılar mı bizimkinin kanında enfeksiyon varmış

gözde sevim

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar çocuklarında kusma ateş halsizlik olan var mı bi salgın falan mı var merak ettim oğlum okula bir gün gitti 2 gündür kusup duruyor ateşi de var şimdi 2 yaşındaki kızım kusuyor
Benim oğlumun ateşi 40 olmuştu doktora götürdük kıyafetini hepsini çıkardı pamuğu soğuk suyla batırdım soğuk iğne vurduk 3 saat hastanede kalkdik ateşi düştü doktor dedi biraz daha geç kalsaydiniz felç olurdu oğlum sanki havale geçirmişti 40 derece nedir ya🥺🥺

Y

Yağmur Ulya Medine

Guest
4 yaşında oğlum 1 yaş 3 aylıq kızım ikisidə həm kusdu həm də atəş sonra ishal 😟😭 suyu bitmişdi serumlar vuruldu 4-5 gün hastanede yatdık. Şükür simdi iyiler. Sözüm ona doktora götür serum takacaklar inşallah iyi olacaq. Allah şəfa versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar