Çocukları kıyaslama🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Çocukları kıyaslama🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 954 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Çocukları kıyaslama🙄
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bugün kaynanama gittim cadı eltilerim oradaydılar çocuğu çok fazla pusetten çıkarmadım işte bebeği gördüler biraz yanaklı oğlum biraz zaman geçti yilan büyük eltim ay dedi diyer eltimin çocuğu için küçükken çok zayıftı yanakları hiç yoktu çok zayıftı oyle konuşma baya uzadi benim bebeğimi gördükten sonra öyle dedi benim oğlumun yanakları toplu böyle pis insanların gözünden korunmak için neler yapa bilirim en etkili bildiğiniz dular var mi 4 sene sonra bebeğimi kucağıma aldim hala gözleri var ya nefret ediyorum pis gözleri için oğluma güzel kiyafet giydiremiyorum
Bu duayı bol bol okumanı tavsiye ederim canım

euzu bir kelimâtillâhi’t-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh.​

Anlamı ; Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah’a sığınırım."

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bu duayı bol bol okumanı tavsiye ederim canım

euzu bir kelimâtillâhi’t-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh.​

Anlamı ; Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah’a sığınırım."
Çok teşekkür ederim canim

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kaynanama gittim cadı eltilerim oradaydılar çocuğu çok fazla pusetten çıkarmadım işte bebeği gördüler biraz yanaklı oğlum biraz zaman geçti yilan büyük eltim ay dedi diyer eltimin çocuğu için küçükken çok zayıftı yanakları hiç yoktu çok zayıftı oyle konuşma baya uzadi benim bebeğimi gördükten sonra öyle dedi benim oğlumun yanakları toplu böyle pis insanların gözünden korunmak için neler yapa bilirim en etkili bildiğiniz dular var mi 4 sene sonra bebeğimi kucağıma aldim hala gözleri var ya nefret ediyorum pis gözleri için oğluma güzel kiyafet giydiremiyorum
Onları her gördüğünde çocuğuna ayetel kürsü felak nas sürelerini oku canım. Rabbim evlatlarımızı pis insanların nefsinden nazarından korusun

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.