Çocukta ishal

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Çocukta ishal başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,202 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çocukta ishal
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Muz ve patates harici en etkili ne olabilir ateşi düştü şimdide ishal olmuş kuzum ya bir kaşık antibiyotik içti o yan etki yapmış olabilir mi içirmessm mi

• Beğen
Tepkiler: ...

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Muz ve patates harici en etkili ne olabilir ateşi düştü şimdide ishal olmuş kuzum ya bir kaşık antibiyotik içti o yan etki yapmış olabilir mi içirmessm mi
Yoğurt çorbası kefir antibiyotik kullanıyorsan prebiyotikte Kullanabilirsin antibiyotiğin yan etki yapmasını engeller bağışıklığını güçlendirir

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım antibiyotikle ates dusurucu verdiysen ondan İshal olabilir yogurtlu yayla corbası yap ishale cok iyi geliyor yuksek atese de yogurtlu satalık cok iyi geliyormuş

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yoğurt çorbası kefir antibiyotik kullanıyorsan prebiyotikte Kullanabilirsin antibiyotiğin yan etki yapmasını engeller bağışıklığını güçlendirir
Antibiyotiği bırakayım diyorum canım hem ishal hem ateş dayanamaz bence yoğurt çorbasıda hemen yaparım çok teşekkür ederim 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım antibiyotikle ates dusurucu verdiysen ondan İshal olabilir yogurtlu yayla corbası yap ishale cok iyi geliyor yuksek atese de yogurtlu satalık cok iyi geliyormuş
Verdim canım mecburen doktor yazdı diye ama yan etki yapıyor sanırım çocukta

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Antibiyotiği bırakayım diyorum canım hem ishal hem ateş dayanamaz bence yoğurt çorbasıda hemen yaparım çok teşekkür ederim 🤲🤲

Verdim canım mecburen doktor yazdı diye ama yan etki yapıyor sanırım çocukta
Kıyamam canım ya cocuk hasta olunca cok zor kuzum ınsallah atlatır hemen de gecer yorgutlu corbayı dene bi istersen o hemen kesiyor ıshalı

...

Moderator
Mod
rank
Canım salgın var.Benimkilerde önce kustular sonra ishal oldular.ateş burun akıntısı öksürük hepsi oldu.Rabbim şifalar versin tez zamanda kuzucuğa😘

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım salgın var.Benimkilerde önce kustular sonra ishal oldular.ateş burun akıntısı öksürük hepsi oldu.Rabbim şifalar versin tez zamanda kuzucuğa😘
Sizede çok geçmiş olsun canım benim 🥺

Çay bardağına az bı nişastalı su yap canım ishale birebir
İçebilir mi canım kaşık kaşık arada mı vereceğim

• Beğen
Tepkiler: ...
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar