Çok acil bakarmisinz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Çok acil bakarmisinz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok acil bakarmisinz lütfen
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ilık duş aldir ve giysilerini ince giydirebilirsin
Ateşi sadece kafasinda canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızım ateşi 37 buçuk ama ateş sadece kafasinda aşağı tarafında yok 6 saatte bir calpol veriyorum başka ne yapabilirim yardım edin
Valla benim kızda öyle hafif ateş var üç gün oldu doktora götürdüm bugün doktorda dişten olduğunu söyledi ben çok şurup vermiyorum her gün bi ılık duş biraz daha kendine getiriyor elma armut soyuyorum ateş düşürme etkisi iyi diye yine bi tık idare ediyoruz benim kız malesef bi başladı mı peş peşe çıkarıyor tüm dişleri

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Valla benim kızda öyle hafif ateş var üç gün oldu doktora götürdüm bugün doktorda dişten olduğunu söyledi ben çok şurup vermiyorum her gün bi ılık duş biraz daha kendine getiriyor elma armut soyuyorum ateş düşürme etkisi iyi diye yine bi tık idare ediyoruz benim kız malesef bi başladı mı peş peşe çıkarıyor tüm dişleri
Bizde aynıyız benim panik atagim kronik birde o yüzden elim ayağım titriyor bişey olunca

Tüm sayfalar yüklendi.