Çok acil kızlar😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan soylu tarafından oluşturulan Çok acil kızlar😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 684 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok acil kızlar😔
Konbuyu başlatan Elvan soylu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
13 gün önce acil olarak sezeryana alındım 36 +3 günlük Ken hastanede 2 gün yattım ardından taburcu edildim evde 2 gün kaldım yüksek ateşten ve yara yeri enfeksiyonun dan hastaneye geldim direk yatırdılar beni dikişim açıp hergün boşaltıyorlar enfeksiyon kanada geçmiş aldıgım onca antibiyotik seromlara rağmen düşmüyor benim gibi olan varmı😔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
13 gün önce acil olarak sezeryana alındım 36 +3 günlük Ken hastanede 2 gün yattım ardından taburcu edildim evde 2 gün kaldım yüksek ateşten ve yara yeri enfeksiyonun dan hastaneye geldim direk yatırdılar beni dikişim açıp hergün boşaltıyorlar enfeksiyon kanada geçmiş aldıgım onca antibiyotik seromlara rağmen düşmüyor benim gibi olan varmı😔
Geçmiş olsun canım benim rabbim şifa versin bi an önce inşallah 🙏 neden öyle olmuş bişey demiyorlar mı ameliyat sırasında mı bi problem olmuş acaba 🙄

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım Allah seni yavruna bağışlasın.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar