Çok acilll çok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nehir♥️ tarafından oluşturulan Çok acilll çok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 607 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çok acilll çok
Konbuyu başlatan Nehir♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nehir♥️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sırtımın altı hafif hafif ağrımaya başladı karnı mda çok sert rahatsızım çok 32. Haftadayım sizede oldumu normalmi acaba hazırlık olabilirmi doğum öncesi kasılma falan 😪

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sırtımın altı hafif hafif ağrımaya başladı karnı mda çok sert rahatsızım çok 32. Haftadayım sizede oldumu normalmi acaba hazırlık olabilirmi doğum öncesi kasılma falan 😪
Normal, vücut doğuma hazırlanıyor bebek büyüyor bu haftalarda yaşanılan bir durumdur

Nehir♥️

Kayıtlı Üye
rank
Erken doğum riski varmıydı canım doktora git istersen kontrol yakin mi
Hayır uzak 2 saat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal, vücut doğuma hazırlanıyor bebek büyüyor bu haftalarda yaşanılan bir durumdur
Galiba

Galiba
Yok erken doğum riski

Galiba
Yok erken doğum riski
Sol tarafina yat rahatlatiyo ama bu haftalarda normal ara ara kasiliyo bebek büyüdükce
Evet biraz rahatladım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim hamileliğim başından beri sırtım çok ağrıyor omuriligim kırılacak gibi acıyor

Benim hamileliğim başından beri sırtım çok ağrıyor omuriligim kırılacak gibi acıyor
Cinsiyet ne acaba canım

Tüm sayfalar yüklendi.