Çok acilll sol gögdüm sütüm çok tuzlu😩😭😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Çok acilll sol gögdüm sütüm çok tuzlu😩😭😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,602 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok acilll sol gögdüm sütüm çok tuzlu😩😭😭😭
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım sag gögsümü emiyor sol gögdüm tuzlu süt geliyor e yapmam lazım
Sütü aynı vücut üretiyor canım biri nasıl tuzlu olur terledin mi acaba o yüzdende bebeğin emmiyor olabilir duş alıp sonra emzir göğsün biri farklı öbürü farklı olmaz Rabbim herşeyi kusursuz yaratmış kafanada takma emer benegin belki göğsünü tutamiyordur sadece acıya ve baharata dikkat et

Sybm

Guest
rank
Sütü aynı vücut üretiyor canım biri nasıl tuzlu olur terledin mi acaba o yüzdende bebeğin emmiyor olabilir duş alıp sonra emzir göğsün biri farklı öbürü farklı olmaz Rabbim herşeyi kusursuz yaratmış kafanada takma emer benegin belki göğsünü tutamiyordur sadece acıya ve baharata dikkat et
Çay kaşığı tattım biri şekerli biti tuzlu 😭😭

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım sag gögsümü emiyor sol gögdüm tuzlu süt geliyor e yapmam lazım
Sütü aynı vücut üretiyor canım biri nasıl tuzlu olur terledin mi acaba o yüzdende bebeğin emmiyor olabilir duş alıp sonra emzir göğsün biri farklı öbürü farklı olmaz Rabbim herşeyi kusursuz yaratmış kafanada takma emer benegin belki göğsünü tutamiyordur sadece acıya ve baharata dikkat
Çay kaşığı tattım biri şekerli biti tuzlu 😭😭
Allah Allah olur mu öyle şey göğsünde iltihap falan mı var acaba şişlik ya da ağrın var mı

Sybm

Guest
rank
Sütü aynı vücut üretiyor canım biri nasıl tuzlu olur terledin mi acaba o yüzdende bebeğin emmiyor olabilir duş alıp sonra emzir göğsün biri farklı öbürü farklı olmaz Rabbim herşeyi kusursuz yaratmış kafanada takma emer benegin belki göğsünü tutamiyordur sadece acıya ve baharata dikkat

Allah Allah olur mu öyle şey göğsünde iltihap falan mı var acaba şişlik ya da ağrın var mı
Şişlik yok agrı yok sütüm bol bol

Tüm sayfalar yüklendi.