Çok bunaldım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde RüvvvAylizAda tarafından oluşturulan Çok bunaldım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,897 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok bunaldım
Konbuyu başlatan RüvvvAylizAda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
Is yerimdeki suratsız calisma arkadasimdan esimin kardeşlerinin her konuda fikri olmasindan kendi kardeslerimin bi kere ne haldesin dememesinden esimin dünyayı toz pembe görmesinden bıktım. Laf soz duymak istemiyorum yalniz kalmak istiyorum kimsenin anladıgi yok.
Al bendende o kadar canım iki küçük çocuk aylardir eşimi görmüyorum kaynanamla yaşıyorum gerçekten bazen nefes alamıyorum ya

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Al benden de o kadar.3 Cocuk küçük evden cıkamıyorum bi komsu yüzü bile göremşyorum gece güdüz uyuyamıyorum kaç ay oldu evdeyim yorgunum uykusuzum bitkinim havalar kötü soğuk hergün aynı işler eşime sarıp sürekli cıldırıyorum camasır bulasık ev işi cocuklar dön dolaş her gün aynı terane piskokojim bozuldu sanki uzayda gibiyim. Annen ablam yanımda ama onkarı bile görmek istemiyorum BIKTIMMM herseyden...
Sabir cnm sabir bnde ayni durumdayim biticek bu gunlerde büyuycek bebislerimiz

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Galiba 😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız 3 tane küçüğü nereye bırakım da tatike gidiim ben 😭
Annelik fedakarlık derdi annem hep cocuk lar için insan fedakarlık yapıyor inşallah hayırlı evlat olurlar diye dua ediyom ama nesil kötüye gidiyor saygı sevgi merhamet vicdan kalmamış o yüzden her zaman evlatlarımıza dua etmeliyiz insanın kaderini bir dua iki sadaka değiştirilmiş

Is yerimdeki suratsız calisma arkadasimdan esimin kardeşlerinin her konuda fikri olmasindan kendi kardeslerimin bi kere ne haldesin dememesinden esimin dünyayı toz pembe görmesinden bıktım. Laf soz duymak istemiyorum yalniz kalmak istiyorum kimsenin anladıgi yok.
Bende öyleyim çok bunaldım artık doğum yapalı 4 ay olucak hastane sağlık ocağı hariç hiç dışarıya çıkmadım😔evde ruh gibiyim gece sabaha bebeğim uyumuyor öğlene kadar uyuyoruz kalk temizlik bulaşık çocuk derken oturduğum yerde ailemden kimse yok bı halam var bazen o geliyor iyice daraldim bende bazen oturuyorum içim sıkılıyor bı ağlamak geliyor ağlıyorum ağlıyorum rahatlıyorum 😭benim ablalarim da aynı işi düşerse arıyorlar onun haricinde nasılsın bebek nasıl bikez aramiyorlar aman zaten aramasinlar bazen arayınca açmıyorum bile çünkü biliyorum bı işleri düştü bişey isteyecekler rabbim yardimcimiz olsun önce bukadar duygusal değildim ama şuan herşey çok zoruma gidiyor

Son düzenleme:

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
Herşey üst üste geliyor ülkenin hali ekonomik durum ev eş aile derken hepsinin ortasında bi care kaliyorsun bende aynıyım deli gibi gezmek istiyorum karnim burnumda ve para yok sokakta bagira bagira kosacam yakında evde oğlan aksama kadar ses gürültü esim işten geliyor pc basinda suan odada tek basima yataktayim kafa dinlemek istiyorum kafamda bir dünya şey onu bile yapamıyorum 🤦
Allah halden anlayan insanlara denk getirsin inşallah. Hersey cok zor hep idare etmemiz gerekiyo ben çalışıyorum esim çalışıyo ama ona rağmen kıçımızı toplayamiyoruz. Yeni evli sayılırız ağustos ta 1 yıl olcak ilk bebeğimiz ama bebegin isminden edeceği beze kadar ablalarına sormadan bisey yapmıyo benimki. Cektim bende kendimi yoksa sinirlerim dayanmıyor artık. Sürekli ağlamak istiyorum. Hamileligimden hic bişey anlamadım çocuk dogsun tepemden inmeyecekler biliyorum cinnetim yakinda yani

Bende öyleyim çok bunaldım artık doğum yapalı 4 ay olucak hastane sağlık ocağı hariç hiç dışarıya çıkmadım😔evde ruh gibiyim gece sabaha bebeğim uyumuyor öğlene kadar uyuyoruz kalk temizlik bulaşık çocuk derken oturduğum yerde ailemden kimse yok bı halam var bazen o geliyor iyice daraldim bende bazen oturuyorum içim sıkılıyor bı ağlamak geliyor ağlıyorum ağlıyorum rahatlıyorum 😭benim ablalarim da aynı işi düşerse arıyorlar onun haricinde nasılsın bebek nasıl bikez aramiyorlar aman zaten aramasinlar bazen arayınca açmıyorum bile çünkü biliyorum bı işleri düştü bişey isteyecekler rabbim yardimcimiz olsun önce bukadar duygusal değildim ama şuan herşey çok zoruma gidiyor
Yıpraniyoruz iste elimizde olmadan. Allah yardımcın olsun sabır guc kuvvet versin sana.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Allah halden anlayan insanlara denk getirsin inşallah. Hersey cok zor hep idare etmemiz gerekiyo ben çalışıyorum esim çalışıyo ama ona rağmen kıçımızı toplayamiyoruz. Yeni evli sayılırız ağustos ta 1 yıl olcak ilk bebeğimiz ama bebegin isminden edeceği beze kadar ablalarına sormadan bisey yapmıyo benimki. Cektim bende kendimi yoksa sinirlerim dayanmıyor artık. Sürekli ağlamak istiyorum. Hamileligimden hic bişey anlamadım çocuk dogsun tepemden inmeyecekler biliyorum cinnetim yakinda yani

Yıpraniyoruz iste elimizde olmadan. Allah yardımcın olsun sabır guc kuvvet versin sana.
Bebek konusunda sürekli ablalarina danismasi sacma olmus sensin annesi bize 3 kız 1 oglaniz kardesimin ne evine karisiriz nede geline ikinci evliligi kardeşimin aman bisey olurda derler 3 görümce bir gelini idare edemedi ikincisinide kacirdikar diye yan yana oturuyoruz hepimiz ama kapısının onunden gecsek dönüp bakmayiz ne yapıyorlarsa yapsınlar sürekli kavga ediyorlar kari koca kardesim gelir bize anlatmaya bizene sen seçtin sen evlendin oğlum deri geri yollariz alah gorumcelerinede akıl sağlığı versin biride kalkip demiyimu olum gitde karına sor bizene diye

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
Bebek konusunda sürekli ablalarina danismasi sacma olmus sensin annesi bize 3 kız 1 oglaniz kardesimin ne evine karisiriz nede geline ikinci evliligi kardeşimin aman bisey olurda derler 3 görümce bir gelini idare edemedi ikincisinide kacirdikar diye yan yana oturuyoruz hepimiz ama kapısının onunden gecsek dönüp bakmayiz ne yapıyorlarsa yapsınlar sürekli kavga ediyorlar kari koca kardesim gelir bize anlatmaya bizene sen seçtin sen evlendin oğlum deri geri yollariz alah gorumcelerinede akıl sağlığı versin biride kalkip demiyimu olum gitde karına sor bizene diye
Heves etmelerini cok iyi anlıyorum ama bu çocuğun bi annesi babası var az geri durayım demiyorlar. Idare etmek zorundayim bebegim 6 aylik olunca görümcem bakacak mecburum ama şiştim artik

Sm

Amin canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.