Sorum var Çok çok acil önemsiz birşey değil bakın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Çok çok acil önemsiz birşey değil bakın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 859 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok çok acil önemsiz birşey değil bakın lütfen
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20
Kız kardeşim hamile 8 aylık ve hasta olmuş şiddetli öksürüğü var öksürmekten karnı ve beli ağrıyor hastaneye gitti hiçbir şey yapmadılar acıdan ağlıyor resmen öksürük illetine kesin ne iyi gelir ballı limonlu su , pekmezli süt,tuzlu gargara denedi var mi başka çözüm
Pekmezli limonlu ılık su canım Sabah 1 bardak akşam bir bardak aç karnına içsin ama bu bunu sürekli düzenli içmesi lazım geçmesi için.
Öyle bir içmeye geçmez
Geçmiş olsun cnm Rabbim şifa versin inşallah 🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kız kardeşim hamile 8 aylık ve hasta olmuş şiddetli öksürüğü var öksürmekten karnı ve beli ağrıyor hastaneye gitti hiçbir şey yapmadılar acıdan ağlıyor resmen öksürük illetine kesin ne iyi gelir ballı limonlu su , pekmezli süt,tuzlu gargara denedi var mi başka çözüm
Bütün soğanı oysun içine bal koysun altını kürdanla delsin çay bardağına soğanı koysun altından bardağa çıkan suyu 1 2 kaşık içsin iyi gelecektir ama bunu bir kaç kez yapsın gün içinde sabah ve akşam yapabilir

Çok geçmiş olsun canım valla benim bildiğimden bal lı şimonku çörek otu su içine varsa zencefil de atın iyi gelir zencefilli çiğneyedebilir o da faydalı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pekmezli limonlu ılık su canım Sabah 1 bardak akşam bir bardak aç karnına içsin ama bu bunu sürekli düzenli içmesi lazım geçmesi için.
Öyle bir içmeye geçmez
Geçmiş olsun cnm Rabbim şifa versin inşallah 🤲
Arkadaşa Katılıyorum bak pekmezi de duymuştum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sıcak suya pekmez karıştırip içsin canım iyi gelir geçmiş olsun

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sütü kaynatsin ve içersine bı çay kaşığı tereyağ koysun ve yarım çay kaşığı kara biber koysun ve iliktan biraz sıcak sıcak içsin 3 gün sabah akşam öksürme kalmaz ben hep öyle yapıyorum hamileyken bile çok iyi geliyo bugazini yumsatiyo ve geciriyo çok geçmiş olsun mutlaka denesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar