Sorum var Çok enteresan ama gerçek varmı aranızda ben gibisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Çok enteresan ama gerçek varmı aranızda ben gibisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,165 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok enteresan ama gerçek varmı aranızda ben gibisi
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asdhvfhb

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 34 haftalık hamileyim ve son bir aydır belki daha fazladır su durumdayim nasıl anlatayım temizlik yapmak köpüklü şeylerle oynamak beni aşırı rahatlatıyor mesela bulaşıkları makineye atmıyorum bilerek elimde yıkıyorum lavobo içlerini köpükle temizlemek değişik temizlik malzemeleri ni karıştırıp temizlemek zevk veriyor biyerleri silmek ne biliyim böyle cinlilerin köpüklü saç derisi temizlik videoları var masaj videoları var onları izleyerek uyumak ya sürekli bu şeylerle uğraşmak beni çok rahatlatıyor vücudum çok yorgun ruhum niye böyle oldum bir türlü anlam veremedim böyle cilt bakımı yaptırmak istiyorum masaj yaptırmak istiyorum bir gün boyunca biri tamamen heryerime masaj yapsın dinleneyim istiyorum acaba kafayimi yiyorum ki ya🤣🤣

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 34 haftalık hamileyim ve son bir aydır belki daha fazladır su durumdayim nasıl anlatayım temizlik yapmak köpüklü şeylerle oynamak beni aşırı rahatlatıyor mesela bulaşıkları makineye atmıyorum bilerek elimde yıkıyorum lavobo içlerini köpükle temizlemek değişik temizlik malzemeleri ni karıştırıp temizlemek zevk veriyor biyerleri silmek ne biliyim böyle cinlilerin köpüklü saç derisi temizlik videoları var masaj videoları var onları izleyerek uyumak ya sürekli bu şeylerle uğraşmak beni çok rahatlatıyor vücudum çok yorgun ruhum niye böyle oldum bir türlü anlam veremedim böyle cilt bakımı yaptırmak istiyorum masaj yaptırmak istiyorum bir gün boyunca biri tamamen heryerime masaj yapsın dinleneyim istiyorum acaba kafayimi yiyorum ki ya🤣🤣
Bende temizlik yemek yapmak istemiyorum biri bana baksa diyorum hamilelik değişik herkeste

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Bendede aynı duygu var cnm agirlasinca zorsunuyom ama şu laf gerçek ki tırnağın varsa başını kası tüm zorluğu sen çek sevmeye gelince herkes sevsin dünyanın kanunu bu olsa gerek napalim
Ağzına sağlık nekadar da doğru dedin şu son dönem 3 trimester dedikleri şey beni mahvetti aşırı kötüyüm saat kaç olmuş bak mide yanmasınsan kasintidan uyuyamıyorum mudemin asiti boğazımı mahvettin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum yavas geliyorlar gibi hepimize

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayım, hem mide yanması, hem uykusuzluk hem ara ara gelen ama süründüren kaşıntı .. Gece bazen hiç uyuyamıyorum sabaha kadar bazen de 1 gibi yatıp, alarm kurmuş gibi 5 te kendi kendime uyanıyorum.. Gerçekten çok tuhaf bişey şu gebelik.. Allah yardımcımız olsun 🤲🏻🤲🏻

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yavas geliyorlar gibi hepimize
Valla heralde öyle ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rahatlatıyor demekki canm. Slaym videoları izleyebilirsin bende onlara bayılıyorum.
Onlarda güzel ama bu mesaj ve bakım videoları efsane zaten herşey onları izlemeye başladıktan sonra oldu

Rahatlatıyor demekki canm. Slaym videoları izleyebilirsin bende onlara bayılıyorum.
Onlarda güzel ama bu mesaj ve bakım videoları efsane zaten herşey onları izlemeye başladıktan sonra oldu
Aynı durumdayım, hem mide yanması, hem uykusuzluk hem ara ara gelen ama süründüren kaşıntı .. Gece bazen hiç uyuyamıyorum sabaha kadar bazen de 1 gibi yatıp, alarm kurmuş gibi 5 te kendi kendime uyanıyorum.. Gerçekten çok tuhaf bişey şu gebelik.. Allah yardımcımız olsun 🤲🏻🤲🏻
Yemin ederim bende öyle gözümü biran olsun kırpmadim bu gece midem yansa dayanicam boğazıma geldi yediklerim sabaha kadar yapmadıgim şey kalmadı enson çok afadersin zorla istifra ettim de biraz rahatladım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla heralde öyle ya

Yemin ederim bende öyle gözümü biran olsun kırpmadim bu gece midem yansa dayanicam boğazıma geldi yediklerim sabaha kadar yapmadıgim şey kalmadı enson çok afadersin zorla istifra ettim de biraz rahatladım
😁

Tüm sayfalar yüklendi.