Sorum var Cok heyecanlıyım doğuma az kaldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nerminnazlimm. tarafından oluşturulan Cok heyecanlıyım doğuma az kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 346 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok heyecanlıyım doğuma az kaldı
Konbuyu başlatan Nerminnazlimm.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nerminnazlimm.

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok heyecanlıyım acaba nasıl olacak diye 38 haftalık hamileyim doğuma çok az kaldı
Normal mi olacak çantanın Diğerlerine cep telefonu saklamayı sakın unutma sade bebeğin elbiselerini alıyorlar bebeğin elbiselerin içine de koyabilirsin haber vermen için iyi olabilir

Kızlar çok heyecanlıyım acaba nasıl olacak diye 38 haftalık hamileyim doğuma çok az kaldı
Oy maşallah her an doğurabilir sin vala sakın yanlız kalma derim.ben yavrularımn ikisinide 38 de doğurmuştum, şuanda da 31.haftadayım bende heyecanlanıyorum yavaş yavaş banada az kaldı,rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🙏

Nerminnazlimm.

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah her an doğurabilir sin vala sakın yanlız kalma derim.ben yavrularımn ikisinide 38 de doğurmuştum, şuanda da 31.haftadayım bende heyecanlanıyorum yavaş yavaş banada az kaldı,rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🙏
İnşallah canım benim ilk hamileliyim o yüzden aşırı heyecanlıyım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım çok az kalmış ilk gebelik sanırım
Evet ilk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım çok az kalmış ilk gebelik sanırım
Evet ilk

Tüm sayfalar yüklendi.