Sorum var Çok kokruyorum 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Çok kokruyorum 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 248 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kokruyorum 🥺
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 1.5 aylık bu sabah öksürmeye başladı baya öksürüyor hapşırıkda var göğsünde hırıltı da var biraz çok korkuyorum zatürre ya da bronşit falan olabilir mi ya çok üzülüyorum o her öksürüğünde canımdan can gidiyor 🥺🥺🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bebeğim 1.5 aylık bu sabah öksürmeye başladı baya öksürüyor hapşırıkda var göğsünde hırıltı da var biraz çok korkuyorum zatürre ya da bronşit falan olabilir mi ya çok üzülüyorum o her öksürüğünde canımdan can gidiyor 🥺🥺🥺
Merhaba geçmiş olsun canim bol bol emzir terletlme hemen doktora götür daha fazla artmadan hemen bugün götür hastahanede yatmasındansa önlemini al canım kiyaamm ya kuzuya 🥺

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Grip salgını var acile getir ablam ilaç verirler cocuna bizimkiler 1 yasinda ilaç kullanıyoruz calpol dolven antibiyotik kullanıyoruz bide çinko surubu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hiç beklemeden doktora götür küçük bebeğe hiç birşey yapamazsın veremezsinde bronşit olma riski çok yüksek ciğerlerine inmeden götür bence

Tüm sayfalar yüklendi.