Sorum var Çok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Çok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 280 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok korkuyorum
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim kırk dört günlük hip mama veriyorum arada bugün gine verdim koca Mama çöpe atmadım üstünde. Üç jafta dyr ama yazık degilmi kokusu iyi hala ve dolapda saklyrm ve son tarihi 2023 şimdi verdim nette ölüme kdr gider dio ya çok kötüyüm bişi deyin nasıl kustircam kusturimmi napim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim kırk dört günlük hip mama veriyorum arada bugün gine verdim koca Mama çöpe atmadım üstünde. Üç jafta dyr ama yazık degilmi kokusu iyi hala ve dolapda saklyrm ve son tarihi 2023 şimdi verdim nette ölüme kdr gider dio ya çok kötüyüm bişi deyin nasıl kustircam kusturimmi napim
Ağzı açıldıktan sonra 1 ay içinde tüketilmesi lazım canım büyük ihtimalle son 2023 yazan da ağzı açılmadan önce bekleyebilrcegi tarih olabilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bir daha verme canım. Bir kereden bişey olmaz Allah'ın izniyle ama bebeğini takip et fışkırır tarzda sık kusma vücudunda kırmızı noktalar nefes alamama morarma gibi bir durum olursa hastaneye götürürsün. Açtığın mama kutusunu 1 ay içinde tüket en lazım yoksa gerisi çöp 2023 te raf ömrüdür.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah bir sorun olmaz kuzum ya

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kapağı açılmadığı halde 2023'e kadar bekleyebilir kapağı açıldıktan sonra kullanma talimatı 3 haftadır canım Bir daha verme bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar