Çok kötüyüm anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Çok kötüyüm anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,094 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kötüyüm anneler
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
11 hafta 5 günlük oldum ama hala ne yiyip ne icebiliyorum üstelik midem bulanırken resmen acı su hafif kan geliyor baş agrimda başladı bu kadarı da normal mi 😟

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım kimisinde kısa sürüyor kimisinde uzun 31 haftadayım hala midemi tutmaya çalışıyorum eskisi kadar değilim ama hala bulantım var

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
11 hafta 5 günlük oldum ama hala ne yiyip ne icebiliyorum üstelik midem bulanırken resmen acı su hafif kan geliyor baş agrimda başladı bu kadarı da normal mi 😟
Öncelikle kilo kaybın var mı? Eger varsa dr una başvurmalısın.takviye vitamin ve bulantı için ilaç başlayabilir.İlk 3 ay bebeğin nasıl olsa beslenecek merak etme bunun için kendini kötü hissetme. Şu an 3.gebeliğim hepsinde farklı bulantı sürem oldu. Ama ilk 3 ay noRmaldir. Yüksek olasılıkla.13. 14 . Haftalarda sonra rahatlarsın.ben 4 kilo verdim dr hemen takviye vitamin verdi. Vitamin depoların boşalmasın sana da lazım dedi.

Son düzenleme:

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 9 aylığım hala kusuyorum 😊 üzülme 7. Aya kadar ben hamileliğimde sadece 7 8 kilo almıştım normal ama doktorunla görüş canım sana mide bulantı ilaçı verir ya da vitamin takviyesi yapar 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar