Çok kötüyüm kızlar annem 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Çok kötüyüm kızlar annem 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,815 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kötüyüm kızlar annem 😭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifasını versin 🙏 o gelini ailesini de ıslah etsin
Amin inşallah canım Allah razı olsun inşallah 🙏😞 Rabb'im önce vicdan versin onlara gerçekten bu hayatta en önemli olan şey vicdandır bence 😏
İyi de gelin annenize bakmak zorunda mı? Siz kendi kayınvalidenizden korkup öz annenize bakmaya gitmiyorsunuz diye gelin mi suçlu oluyor?
Arkadaşım pardon da okuduğunuz yazıyı beyniniz algılamadı galiba. Ben kaynanam dan korktuğum için gidemiyorum demedim gitsem ne kadar kalabilirim ki dedim, hem oda beni bugün gönderdi annemin yanındayım şuan ordayım . O benim annem her zaman başımın üstünde yeri var ben yaşadığım sürece ona bakmakla yükümlüyüm onada kaynanama da. Ben eşime değer verirsem onun ailesinede veririm. İyilikten kötülük gelmez bana, sen ve senin gibiler bu düşünceyle yaşadığınız sürece huzur bulamicaksınız diye düşünüyorum, evet bence zorunda ve daha üç aylık gelin annemden ne gibi bir kötülük görmüş olabilir ki böyle davranıyor, bide anneme bakmak zorunda değilse bile( ki bu sizin düşünceniz) ihtiyaç sahibi birine bakmak zorunda Allah'ım bize bunu emrediyor. çünkü burası dünya ne ekersen onu biçeceksin kuzum. Ve Ben herşeyi önce Allah rızası için yaparım sizide vicdanınızla başbaşa bırakıyorum.
O gelini Allah doğru yola getirsin inşallah ne ekersen onu biçersin Allah'ım annene kol kanat olsun inşallah 🙏 çok üzüldüm annene 😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Allah razı olsun kuzum teşekkür ediyorum 🙏😞 amin Rabb'im merhamet etsin ona inşallah canım 🙏
Ne alakası var kız kayınvalidem git dedi diyor zaten ve evet gelin kayınvalidesine bakmak zorunda insansa eğer ki

Ne alakası var kız kayınvalidem git dedi diyor zaten ve evet gelin kayınvalidesine bakmak zorunda insansa eğer ki
Aynn kuzum boşver onlar öyle düşünmeye devam etsinler
Ne vicdansız insanlar varya ben olsam bakardım gül gibi sonuçta oda annesi allahtan korkmayandan kork diye boşa demiyorlar allah yardımcınız olsun🤲
Amin inşallah kuzum 🙏😞 Rabb'im herkese önce vicdan versin başka da bişey demiyorum 🤷😶

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah canım Allah razı olsun inşallah 🙏😞 Rabb'im önce vicdan versin onlara gerçekten bu hayatta en önemli olan şey vicdandır bence 😏

Arkadaşım pardon da okuduğunuz yazıyı beyniniz algılamadı galiba. Ben kaynanam dan korktuğum için gidemiyorum demedim gitsem ne kadar kalabilirim ki dedim, hem oda beni bugün gönderdi annemin yanındayım şuan ordayım . O benim annem her zaman başımın üstünde yeri var ben yaşadığım sürece ona bakmakla yükümlüyüm onada kaynanama da. Ben eşime değer verirsem onun ailesinede veririm. İyilikten kötülük gelmez bana, sen ve senin gibiler bu düşünceyle yaşadığınız sürece huzur bulamicaksınız diye düşünüyorum, evet bence zorunda ve daha üç aylık gelin annemden ne gibi bir kötülük görmüş olabilir ki böyle davranıyor, bide anneme bakmak zorunda değilse bile( ki bu sizin düşünceniz) ihtiyaç sahibi birine bakmak zorunda Allah'ım bize bunu emrediyor. çünkü burası dünya ne ekersen onu biçeceksin kuzum. Ve Ben herşeyi önce Allah rızası için yaparım sizide vicdanınızla başbaşa bırakıyorum.

Allah razı olsun kuzum teşekkür ediyorum 🙏😞 amin Rabb'im merhamet etsin ona inşallah canım 🙏

Aynn kuzum boşver onlar öyle düşünmeye devam etsinler

Amin inşallah kuzum 🙏😞 Rabb'im herkese önce vicdan versin başka da bişey demiyorum 🤷😶
O gelinin annesi bişeyler yapmasına izin vermiyorsa öyle yetiştiriyorsa yarın bir gün kendi düşse ona da bakmaz. Ne ekersen onu biçersin bu hayatta

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
O gelinin annesi bişeyler yapmasına izin vermiyorsa öyle yetiştiriyorsa yarın bir gün kendi düşse ona da bakmaz. Ne ekersen onu biçersin bu hayatta
Bence öyle değil canım o annesi için herşeyi yapar o , ama iki oğlu var oda gelin getirecek onlar aynısını yaşatır ona eminim buna. Biz düğünü yapalı dört ay oldu o daha taze gelin ama ne saygı ne de sevgi bıraktı, yeni geldiğinde bir haftası dolmuştu el öpmeye gittiler o ve abim annemi aradı dediki bir iki hafta daha kalsam olurmu annem çok hasta dedi annemde izin verdi annen iyileşmeden gelme dedi. Baktım da annem ona nasıl o anneme nasıl davranıyor Allah ıslah etsin inşallah 🙏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bence öyle değil canım o annesi için herşeyi yapar o , ama iki oğlu var oda gelin getirecek onlar aynısını yaşatır ona eminim buna. Biz düğünü yapalı dört ay oldu o daha taze gelin ama ne saygı ne de sevgi bıraktı, yeni geldiğinde bir haftası dolmuştu el öpmeye gittiler o ve abim annemi aradı dediki bir iki hafta daha kalsam olurmu annem çok hasta dedi annemde izin verdi annen iyileşmeden gelme dedi. Baktım da annem ona nasıl o anneme nasıl davranıyor Allah ıslah etsin inşallah 🙏
Amin canım abin birşey demiyor mu yani kocası iyi ki gitmişsin annene senden güç alır kadın çok üzüldüm durumuna. Rabbim yardımcısı olsun 🙏

Kızlar annem dün dışardan kömür almaya giderken kayıp düşmüş ayağı kırılmış 😭 dua edin lütfen. Annem zaten bel rahatsızlığı yüzünden çalışamıyor du ne yapacak şimdi bilemiyorum bende gitmek istesem gönderirler ama ne kadar kalabilirim ki kaynanam falan diyecekler gelini var o baksın yapsın . Ama oda anneme hiç yardım etmiyor gelin değil bildiğin cadı böyle söylemek istemezdim ama gerçekten bu bile az kızlar. Bide anne babası gelmişler misafirliğe üç gündür daha da kalacaklarmış ,annem dedi gelin kalkıyor bir iş yapmaya annesi diyor otur üşüyeceksin 🤦 oda zaten yapmak istemiyor bahane oluyor ona😒. Annem de sabolarına koymak için kömür almaya gitmiş düşmüş o sırada😬😠. Dedim peki şimdi iş yapıyormu çalışıyormu yok yine yapmıyor başı ağrıyormuş dedi, annem ben kırık ayağımla ayağımı çeke çeke gidip geliyorum evin bütün işini yapmak zorundayım çok canım yanıyor ama ne yapabilirim dedi 😞😖😭
Geçmiş olsun canım Allahim acil şifalar versin bi an önce iyileşir annen

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar annem dün dışardan kömür almaya giderken kayıp düşmüş ayağı kırılmış 😭 dua edin lütfen. Annem zaten bel rahatsızlığı yüzünden çalışamıyor du ne yapacak şimdi bilemiyorum bende gitmek istesem gönderirler ama ne kadar kalabilirim ki kaynanam falan diyecekler gelini var o baksın yapsın . Ama oda anneme hiç yardım etmiyor gelin değil bildiğin cadı böyle söylemek istemezdim ama gerçekten bu bile az kızlar. Bide anne babası gelmişler misafirliğe üç gündür daha da kalacaklarmış ,annem dedi gelin kalkıyor bir iş yapmaya annesi diyor otur üşüyeceksin 🤦 oda zaten yapmak istemiyor bahane oluyor ona😒. Annem de sabolarına koymak için kömür almaya gitmiş düşmüş o sırada😬😠. Dedim peki şimdi iş yapıyormu çalışıyormu yok yine yapmıyor başı ağrıyormuş dedi, annem ben kırık ayağımla ayağımı çeke çeke gidip geliyorum evin bütün işini yapmak zorundayım çok canım yanıyor ama ne yapabilirim dedi 😞😖😭
Çok geçmiş olsun brnim fikrim gelinen çok kızı olarak siz daha iyi bakarsınız tabi gelinle birlikte oturmuyorlarsa

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Ve gelin ve annesi de Allah'tan bulsunlar inşallah Allah niyetlerini başlarına cevirsin 🤬🤬

Kayınvaliden ne derse desin git kal annene yardim et çünkü seni doğuran o kayınvaliden değil. Bence git bırak zaten insan olan böyle bir konuda laf edemez yarın başına bişey gelirse kimseden yardım beklemeye de hakkı olamaz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım 🙏😔 gerçekten o kadar zor ki çektiği o acıyı hissetmek. Evet canım yaptırıyor o yapmayınca annem yapmak zorunda kalıyor kız kardeşim var oda küçük daha yani annem mecburen yapıyor. Annesi misafirliğe gelmiş ne diye karışıyor ki kızın kalksın sana hizmet etsin . Bende anneme sende onun işini yapma bir zahmet kalksın kendisi yapsın dedim. Aynn canım yetiştirme tarzı çok önemli gerçekten annesi kızından beter oda aynı annesi gibi davranıyor 🤷

Aynn canım benim annemde hep söyler bak Kaynananlar dasın şimdi evinde nasıl çalışıyorsan orda iki katını yap asla surat asma mutlu ol o evde orası da senin evin. Kaynana na saygı göster asla saygısızlık yapma senden razı olsunlar onlar senden razı olursa eşinde senden razı olur, unutma eşinin rızası Allah'ın rızasıdır der hep . Allah bizi biliyor biz insanlara nasılız insanlar bize nasıllar 🤦🤷

Amin inşallah kuzum 🙏😞 Allah razı olsun inşallah

Teşekkür ediyorum canım benim😔😞🙏. Kiradaydik daha önce kendimize yeni ev aldık apartman dairesi. Yeni yapılacaktı yapımı bitti bir iki hafta sonra taşınacaktik doğal gaz bekliyorduk bir kaç aksilikler çıktı evden ayrıldık doğal gaz vermediler bizde mecburen bir kaç ay kaynanamlarda kalacaz evimize de taşınamadık. Yani demem o ki annem getirmek istesek bile hayatta gelmez kayınpederim evde rahat edemez sıkılır burda. Eşim evimizde olsaydık eve götürür bakardık dedi ama işte şans ta böyle denk geldi. Benim kaynanam anne konusunda çok hassastır oda annesini kaybetti ramazan ayında o yüzden anne konusu açıldımı ağlar dayanamaz. Banada kızdı git o bakmıyorsa sen bak annene dedi bende gidecem bugün anneme bakacam kurban olurum ben ona rabbim sağlık versin ona o benim herşeyim😔😞🙏
Allah yardımcısı olsun canım benim ya yazık valla kadına

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah yardımcısı olsun canım benim ya yazık valla kadına
Amin inşallah canım çok teşekkür ediyorum 🙏😔

Çok geçmiş olsun brnim fikrim gelinen çok kızı olarak siz daha iyi bakarsınız tabi gelinle birlikte oturmuyorlarsa
Teşekkür ediyorum kuzum 🙏😞. Beraber oturuyorlar ama ben ordayım anneme misler gibi bakıyorum Bizim gelin bizi yabancı olarak görüyor o yüzden böyle yapıyor demek ki başka açıklaması yok çünkü
Geçmiş olsun canım Allahim acil şifalar versin bi an önce iyileşir annen
Amin inşallah canım benim çok sağol 🙏😞
Amin canım abin birşey demiyor mu yani kocası iyi ki gitmişsin annene senden güç alır kadın çok üzüldüm durumuna. Rabbim yardımcısı olsun 🙏
Yok kuzum abim bişey demez rabbim çirkin şansı versin derler ya onunki de öyle işte abim onu dünyalara değişmez. Aynn canım durumu şimdi biraz iyi çok şükür . Allah razı olsun canım teşekkür ediyorum 🙏😔
Boswersene ya öyle akla mantığa sığmayacak yorumlar girdgnde tinlama bile kimse kimseye bakmak mecburiyetinde degil neyse çok şey yazmaak isterdim uzun olurdu sen zaten cvbni vermişsin 👍anlayana
Aynn👍
Öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Ve gelin ve annesi de Allah'tan bulsunlar inşallah Allah niyetlerini başlarına cevirsin 🤬🤬
Teşekkür ederim canım 🙏 amin inşallah 😠👍
Kayınvaliden ne derse desin git kal annene yardim et çünkü seni doğuran o kayınvaliden değil. Bence git bırak zaten insan olan böyle bir konuda laf edemez yarın başına bişey gelirse kimseden yardım beklemeye de hakkı olamaz
Allah var canım kaynanam bişey demedi oda beni gönderdi dedi git annenin sana ihtiyacı var iyileşmeden de gelme , annemin yanındayım şimdi ona bakıyorum Allah razi olsun ondan gerçekten bu konuda bişey diyemicem ona 🙏

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar