Çok kötüyüm kızlar artık dayanamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Çok kötüyüm kızlar artık dayanamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,539 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kötüyüm kızlar artık dayanamıyorum
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serbet

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Ya sen oturduğun yerde klavye artslgi yapmak kolay tabi kimin hangi şartlarda neler çektiğini bilemzsn ayrıca ben şiddete sus demiuom sadce bazen lafı Altan diyom farkındaysan kadın hamileyim diyo ve ailesi yok kadının zaten boşanmaya niyeti olsaydı burda bize derdini anltmzdi . Belki kadın biraz çabalasa yuvasını toparlr biseyler düzelr öyle direk bosanip.gitmek kolay ama önemli olan çocuğu için yarın öbür baba hasreti çekmemsj için cabalyblr . Ha olmadı en azından vicdani rahat olur çabaladım der .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrıca senin hadin değil beni tanimdn beni yargılaman . Bu söylediklerinin hiç biri ama hiç biri benim zihniyetim değil. Kişi kendinden bilir derler sen bu düşüncelere sahipsinki karşındakini de öyle düşünüyorsun. Şunu da Soylim şuursuz olan sensin bu kadar olumsuz kötü düşünceye sahip olup dile döküp sonrda karşındki kişiyi tanimdn yargılayn sensin. Ne diyim Allah ıslah etsin.
Yazdıklarınızı tekrar okuyun derim. Başka bir veri yok benim elimde.
Siz ne anlattığınızın, ne öğütlediginizin farkında değilseniz başkasını suçlamayın.
Ayrıca ters psikoloji yaparak yazdıklarınızdan kaçmaya çabalamayın, komik oluyor.
Zihniyetiniz çok ortada.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar