Çok kötüyüm kızlar artık dayanamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Çok kötüyüm kızlar artık dayanamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,543 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kötüyüm kızlar artık dayanamıyorum
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serbet

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle allah yardımcın olsun.beni burda bilen bilir yorumlarımdan bu güne kadar asla birine boşan die öğüt vermedim. Eğitim durumun maddi durumun ne bilmiyorum. yok mu anan baban. yoksa da kimsesiz değilsin. Rabbim hepimizin kimsesidir. Kurban olayım kimsesizler kimsesine. Ama bu iş de gebeyken basladıysa bebek doğunca da devam edecek ve dahi seni yavrun dan bile ayırmaya kalkacaktır. Ben inanmıyorum bölelerin düzeleceğine. Kadını döven her zaman döver bi kere vurduysa gerisi gelir ben onu bilirm. Anam babamdan babam ölene kadar dayak yedi. Allah hayırlısını versin hakkında. Ama bana sorarsan böyle dayak yiye yiye psikolojik baskısı bi yandan hayat gecmez cnm. Büyük ihtimal gencsin ve de yeni evlisin. İlk senelerden bunu yapan seni coook yorar daha. Şimdikilerde eyvallah da yok ki değişecek diim. Sen bilirsin ama bu adamdan uzaklas hemde baya baya bi uzaklas görmesin seni bilmesin nerde oldugunu o sekilde bosan bosanacaksan. Yakınında olma zıtlasma yanındayken. Hamilesin. Bebeğe de sana da zarar verebileceği ihtimali hep aklında olsun. Allah yardmcın olsun dua dua dua...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm söylediklerinde haklısın ewet ama bebek babada olmaz görüyoruz ne vicdansız şam babaları var allahın belaları. Ayrıca bi anne ewladını nasıl bırakabikir kiben bırakamam babasına bike bırakamam aslaaa katiyen olmaz. Sürünür bakarım yine bakarım. Sen bırakabikir misin babasına öyle kendine bi hayat kurabilir misin. O bebek nolcak diye düşün mez misin. Ne yiyo ne içiyo. Dövüyo mu istismar mı ediyo allahım bunları yazarken bile kafayı oynatacak gibi oluyorum. Bebeklere cocuklara bunları yapan serefsizlere rabbiö gün yüzü göstermesin ölmek istesinler ölemesinler insaalah
Tabiki de bebeğimi kimselere bırakamam asla kimseye güvenemem kendi gözümden bile sakinirim şimdi bile hareket etmeyince tekme falan atmayinca bazen acaba iyimi nasıl diye sürekli düşünüyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle ilgili kızlar çok sorunum var sürekli beni ağlatıyor bugün de kafama koluma sert bir şekilde vurdu gücüm tukendi artık kaç saattir ağlıyorum sen o çocuğa dua et diyor bazen de al bebeni de git diyor bugün de hamilesin çocuk falan dinlemem atarım kapının önüne dedi artık yaşayacak gücüm kalmadı napacamı bilmiyorum eşim sürekli canlı yayın platformlarında takılan biri birisinin birşey söylediğini duyunca kızıyorum ona bile bana bağırıyor elinde para olsun hemen içkiye verir ben kaç gündür doğru düzgün birşey yemedim bugün ki bağırıp cagirmasinin sebebi de makineyi doldurmadan calistirmisin diye başlattı makine daha nasıl dolu olacaktiki benim de en ufacık birşeyde hemen gözüm doluyor sonra git kaybol gözümün önünden dedi biraz sonra odaya geldi iki dakikaya gelmezsen ezerim seni dedi gitmedim tekrar geldi ben kime dedim diye kafama falan vurdu bak dinlemem bebek falan atarım kapının önüne dedi kızlar benim kimsem yok napacam bilmiyorum sizinle dertleşmek istedim bu arada 24+1 günlük hamileyim
Kusura bakma kuşum köpek herif seni kukla qibi kullanmaya çalışıyor ki öylede yapmış. Sana napiyosa aynı karşılık wer bebek tek senin deqil yarın qaziantepte mahluk herifin yaptqi qibi bi baba olma olasiliqda war. Cocuqu aldr demiyorum töwbe haşa sadece karşılık wer az bi wicdan sahibiyse karşılık wermene nazaran karnindakini düsünur. Allah yardımcın olsun eşin olacak asaqliqada Rabbim karnindakinin sabinin hürmetine hidayet wersin insaAllah 🤲😣

Yok şeytan zehirlemis, yok insallah duzelirmis, sizler ne anlatıyorsunuz adam hamile karısını döven, sevgi nedir bilmeyen bir Piskopat! Kızım o bebek senin bebeğin, tabiki bebeğini öyle bir adama BIRAKAMAZSIN! Burada sana böyle akıl verenlere bakma sen, kimse evladini birakmamali. Yavan ekmek yersin, ama çocuğu büyütürsün. Guven kendine, korkma. Lütfen kendine guven. O adama guvendigin için yanindasin şuan, cunku kendine guvenemiyorsun. Ama o adam çocuğunun da senin de hayatını zindan edecek. Git o evden, kadın sığınma evleri ve cocuk kresleri var, bebegin doğar, yaşına girdiğinde kreşe birakir işe de başlarsın. Devlet destegi de alirsin, Ankara belediyesine de basvur onlar da destek veriyor. Kadin derneklerini ara, onlar sana yol gosterebilir, bu forumdaki tesellileri bosver, başımıza gelmediği için anca konuşuyoruz.

Hayata zor başlamış olabilirsin, ama böyle devam etmek zorunda degil. Degistirebilirsin. Degistirmelisin. Git o evden cocuk doğmadan git !!
Mümin müminin duacisidr Allahü teala böyle buyurmuş kendin için ne istiyorsan munin kardesinede onu işte. Şu durumda kendi eşim olabilirdi düşüncesiyle insaAllah düzelir diyoruz şahsen ben o niyetle bi insana dua ediyorum. Rabbim yazılmamış yazılardan etsin amin. Sizin yorumunuzda çok dişli yapılması qerekende bi durum ama duayı bukadar otelestirerek durumu yorumlamaniz olmamis

Son düzenleme:

Tutuya Hasan

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaş öncelikle Allah yardımcın olsun ama böyle laflara inanıp da korkma tam tersi sen bana bir daha vurursan seni şikayet uzaklaştırırım de kanunun seni atmay,a hiçbir şekilde hakkı yok seninle uzun konuşmak isterim eğer konuşmak istersen beni ararsan sevinirim buradan yazıları çok takip edemiyorum çok anlamıyorum sadece bir mesaj atıyorum devamını takip edemiyorum 05052465410

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakma kuşum köpek herif seni kukla qibi kullanmaya çalışıyor ki öylede yapmış. Sana napiyosa aynı karşılık wer bebek tek senin deqil yarın qaziantepte mahluk herifin yaptqi qibi bi baba olma olasiliqda war. Cocuqu aldr demiyorum töwbe haşa sadece karşılık wer az bi wicdan sahibiyse karşılık wermene nazaran karnindakini düsünur. Allah yardımcın olsun eşin olacak asaqliqada Rabbim karnindakinin sabinin hürmetine hidayet wersin insaAllah 🤲😣

Mümin müminin duacisidr Allahü teala böyle buyurmuş kendin için ne istiyorsan munin kardesinede onu işte. Şu durumda kendi eşim olabilirdi düşüncesiyle insaAllah düzelir diyoruz şahsen ben o niyetle bi insana dua ediyorum. Rabbim yazılmamış yazılardan etsin amin. Sizin yorumunuzda çok dişli yapılması qerekende bi durum ama duayı bukadar otelestirerek durumu yorumlamaniz olmamis
Durumu bu halde olan bir kadina dua ediyoruz demek caresiz birakmanin son noktasi gibi geliyor bana. Elbette inşallah bu arkadasimizin hayatinda hersey yoluna girer, buradaki herkes bu iyi niyetlerle yardımcı olmaya çabalıyor. Ben şahsen bi yol gosterebilmekten, bir fayda saglayabilmekten bahsediyorum. Keşke şurada hepimiz toplanabilsek de bu arkadaşa bir el uzatsak.. Umarim anlatabildim.

Mirnaz

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle ilgili kızlar çok sorunum var sürekli beni ağlatıyor bugün de kafama koluma sert bir şekilde vurdu gücüm tukendi artık kaç saattir ağlıyorum sen o çocuğa dua et diyor bazen de al bebeni de git diyor bugün de hamilesin çocuk falan dinlemem atarım kapının önüne dedi artık yaşayacak gücüm kalmadı napacamı bilmiyorum eşim sürekli canlı yayın platformlarında takılan biri birisinin birşey söylediğini duyunca kızıyorum ona bile bana bağırıyor elinde para olsun hemen içkiye verir ben kaç gündür doğru düzgün birşey yemedim bugün ki bağırıp cagirmasinin sebebi de makineyi doldurmadan calistirmisin diye başlattı makine daha nasıl dolu olacaktiki benim de en ufacık birşeyde hemen gözüm doluyor sonra git kaybol gözümün önünden dedi biraz sonra odaya geldi iki dakikaya gelmezsen ezerim seni dedi gitmedim tekrar geldi ben kime dedim diye kafama falan vurdu bak dinlemem bebek falan atarım kapının önüne dedi kızlar benim kimsem yok napacam bilmiyorum sizinle dertleşmek istedim bu arada 24+1 günlük hamileyim
Zor Bir durum canım ama sen sadece Allah'a sığınn emin ol Allah o döktüğün göz yaslarinin ahını onda bırakmaz . Dua et sadce Allah'a sığın duanın gücü o kadar büyük kiı hem bir kadın olarak senin ahını aldığı için Allah elini boş çevirmez hemde karnındaki Melek için. İnslh düzelir ve çok çok mutlu olursun. Hem umutlu ol o bişi derse sende fazla tersjne gitme en azından düzelene kadar. Ve karnındakni düşünürden onun yaptıklarıni görmemezlikten gel beebbişin için. Ve hiç kimsem yok deme bizim zaten ALLAHdan başka kimsemiz yok . Allahdan başka derdimize derman olcak kimse yok.

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Zor Bir durum canım ama sen sadece Allah'a sığınn emin ol Allah o döktüğün göz yaslarinin ahını onda bırakmaz . Dua et sadce Allah'a sığın duanın gücü o kadar büyük kiı hem bir kadın olarak senin ahını aldığı için Allah elini boş çevirmez hemde karnındaki Melek için. İnslh düzelir ve çok çok mutlu olursun. Hem umutlu ol o bişi derse sende fazla tersjne gitme en azından düzelene kadar. Ve karnındakni düşünürden onun yaptıklarıni görmemezlikten gel beebbişin için. Ve hiç kimsem yok deme bizim zaten ALLAHdan başka kimsemiz yok . Allahdan başka derdimize derman olcak kimse yok.
Şimdi bu yorum faydali mi?! Arkadaş dayak yerken Allah'a sığınırsa morariklari acimaz mi? Kalbi yara almaz mi? Kocasindan dayak yerken bu psikolojiyle düşük yaparsa yine de eşinin bu psikopatligini gormezden mi gelsin? Ne demek Gormezden Gel ne DEMEK yaa!!

Sevgili Baligin annesi, Mirnaz ve onun gibi zihniyetler hep konuşup seni pısırıklastirmaya calisacaklar. Onlar hep olacak maalesef. Çünkü onların zihniyetinde kadın erkeğinin dizinin dibinde oturmali,dayak yese bile susmalı,cunku kadin bosanamaz. Tobe haşa bosanirsa kötü yola düşer çünkü. Herkes tecavüz etmek icin kapında bekliyor, bunlarin kafasi böyle çalışıyor kızım, kendi niyetleri bozuk. Maalesef her gun bunlar yüzünden kadın cinayetleri işleniyor. Bu zihniyet bu cinayetlere çanak tutuyor, cunku diyor ki niye kocasini terk etmis, etmeseymis! Beni en cok uzen, bunu bu forumda bir kadının söylemesi. O kadar şuursuzlar ki sana acik acik gormezden gel, diyebiliyor.
Ama biz tek başımıza onlarla da savasabiliriz. Kulak asma bunlara, bizleri de haberdar et nolur, senin icin endişeleniyoruz.

Sevgili Baligin annesi, Mirnaz ve onun gibi zihniyetler hep konuşup seni pısırıklastirmaya calisacaklar. Onlar hep olacak maalesef. Çünkü onların zihniyetinde kadın erkeğinin dizinin dibinde oturmali,dayak yese bile susmalı,cunku kadin bosanamaz. Tobe haşa bosanirsa kötü yola düşer çünkü. Herkes tecavüz etmek icin kapında bekliyor, bunlarin kafasi böyle çalışıyor kızım, kendi niyetleri bozuk. Maalesef her gun bunlar yüzünden kadın cinayetleri işleniyor. Bu zihniyet bu cinayetlere çanak tutuyor, cunku diyor ki niye kocasini terk etmis, etmeseymis! Beni en cok uzen, bunu bu forumda bir kadının söylemesi. O kadar şuursuzlar ki sana acik acik gormezden gel, diyebiliyor.
Ama biz tek başımıza onlarla da savasabiliriz. Kulak asma bunlara, bizleri de haberdar et nolur, senin icin endişeleniyoruz.

Son düzenleme:

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sende hala orda oturup üzgün yaşlı gözlerle bize bu mesajı yazıyorsun?
Yahu kızlar, bak lafım sadece sana değil bu ve bunun gibi durumda olan herkes için yazıyorum. Siz aklınızı peynir ekmekle öi yediniz geçen gün çıkan gaziantepte döbülen bebeğin babası sanıyomusunuz ki karısına bi fiske bile vurmadı? Sana yapan onada yapacak küçücük sabiyede vuracak. Eşyanı topla 1 tane valiz yap git kadınn sığınma evine o herifi de boşa. Ve uzaklaştırma kararı çıkart hemen. Belediyeler böyle durumlarda yardım ediyorlar nakdi yardım vs var araştırılır...

Pamugum

Kayıtlı Üye
rank
Neden cekeyorsun böyle ailene anlatsana bu durumu içki her kötülüğün başıdır ailen destek çıkarsa boşan ayrıl böyle çekilmez şimdi böyleyse ilerisi nasıl olur bilinmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar