ÇOK KÖTÜYÜM

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ÇOK KÖTÜYÜM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,336 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ÇOK KÖTÜYÜM
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım bende senin gibiydi hiçbişey etki etmedi prilam etki etti tek gece yatmadan 2 tane içiyodum öyle durdum 5 aya kadar sonra bıraktım 1 2 kere kustum geçti bence bunu yazdır doktora gittiğinde sağlık ocağı yakınsa aile hekiminde yazar
Sağol Canım Doktora Gidince Yazdırım🤲🥺

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ahhh bitanem çok geçmiş olsun aynı benim gibi oldun sen
Çiçeğim birşey yiyemiyorum mutfağa bile giremiyorum 😞😞😞😞😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cubuk kraker yemegi dene miden boşsa ondan da bulanir
Denedim Asenam Geçmedi Bir Türlü😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy geçmiş olsun canım benim tuzlu şeyler tüket biraz kraker vs iyi olur yoğurt yiyebilirsin az ye
Teşekkür ederim kuzum inşallah Geçer 🤲😞

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Midem Bulanıyor Çok Kötüyüm Su Dahi İçemiyorum Ağladım Artık Nefes Alamıyorum 🥺🥺😥😥😥😥 Nasıl Geçer Acaba
Ah hülyam öncelikle çok zor biliyorum ama geçecek sabret biraz. Benim içim dışıma çıkıyordu 3 ay yataktan kalkamadım resmen ama şimdi sorsan hayal gibi o günler. Prilam dr kullan canım biraz rahatlarsın, cam pencere aç bol temiz hava al dikkat et hasta olma bitanem

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ah hülyam öncelikle çok zor biliyorum ama geçecek sabret biraz. Benim içim dışıma çıkıyordu 3 ay yataktan kalkamadım resmen ama şimdi sorsan hayal gibi o günler. Prilam dr kullan canım biraz rahatlarsın, cam pencere aç bol temiz hava al dikkat et hasta olma bitanem
Rabiam hemde nasıl Kötü İnşallah Gittigimde Yazdircam Doktora 😞🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar