çok kötüyüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde 👼👼1995👼👼 tarafından oluşturulan çok kötüyüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,835 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı çok kötüyüm
Konbuyu başlatan 👼👼1995👼👼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

1997

Kayıtlı Üye
rank
Kötü düşünme canım benim al karşına konuş bence illaki bi sebep belirtecektir üzme kendini kimsenin evliliği dört dörtlük değil inan benimde çok sorunlarım var kimseye anlatamıyorum da sadece dua et 🤲rabbim yardımcın olsun inşallah düzelir dediğim gibi al karşına konuş açık açık
Peki bu sorunlarla karşı hc ayrlmayi dusundnmu pardonn soruyorum ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazen bır çıkmaza giriyorsun bı yol bulamyrsn caresz kalyrsnn ve Allah'tan başka çare bulunmuyorr

Son düzenleme:

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank

Bazen bır çıkmaza giriyorsun bı yol bulamyrsn caresz kalyrsnn ve Allah'tan başka çare bulunmuyorr
hayir canim asla öylə hiç düşünmedim.benim kizim babasina aşırı düşgün oda kizima bir biriylə nəfəs aliyorlar.bən asala bunu kizima yapamam.eşim nasil bir koca söyləyəməm amma çok çokiyi baba bən onun kadar çuçuklarinabali içinci bir insan görmedim

hayir canim asla öylə hiç düşünmedim.benim kizim babasina aşırı düşgün oda kizima bir biriylə nəfəs aliyorlar.bən asala bunu kizima yapamam.eşim nasil bir koca söyləyəməm amma çok çokiyi baba bən onun kadar çuçuklarinabali içinci bir insan görmedim
oylə canim bendə tek çareyi rabbimdə görüyom

1997

Kayıtlı Üye
rank

oylə canim bendə tek çareyi rabbimdə görüyom
Kız çocukları babasına çok fazla düşkün oluyorlar . Babaalarda kızlarına oyle

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Evet canım iki çocuğumu alip giderim dedim tabi gitmek o kadar kolay olmuyo onu çok seviyorum çünkü bide çocuklarımı babasiz bırakmak istemem o tehditlerden sonra biraz düzeldi işte konuştuk baya uzun uzun biraz iyiyiz şu an ama eskisi gibi iyide değiliz 🥴🥴dua ediyorum düzelsin diye rabbim kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin inşallah 🤲🙄

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
yarin gelsində konuşurum.yarin gelmeli yine.amma ceveb ne olur bilmem nasil karşilar bilmem.
Ablam eskiden hiç öyle dildiki.Her şey o kadar güzeldiki.Oluma hamileyken riskli bir hamilliyim oldu doktur kesinliklə ilişkini yasakladi.Ben o aralar kaçdim ondan.9 ay hiç ilişkimiz olmadi. şimdidə o kaçiyo_Olum artik 7 aylik olur.Belkide suç bende amma ben isteyerek yapmadimki çok rskli bir hamillik oldu.Acaba bu sorulara nasil cevab bulsam ya kimse varsa hayatinda.

yarin mutlaka konuşurum inşallah tutarli bir cevab alirim.Sizde iyiki varsiniz.ben hiç konuşmai bile düşünmüyordum.Sizde olmasaz ben ne yapardim.bu sorunlari kimseye anlatmak olmuyo ki amma biz anlariz bir birimizi
ablam sende üzülmü insalllah her şey konlünce olur
Canim uzme kendini senin sucun olan bisi degilki riskli gebelikmis sonucta bu cogu kadinda olabilir,belkide ilk gebelik riskli gectigi icin bu gebeliginde de o yuzden uzak duruyor olabilir ,konusmadan bilemezsin ,ama sunu unutma ne kadar seversen sev hic birsey senden bebeginden ve sagligindan daha onemli degil,asla suclu hissetme bebekleri babanin evinden getirmedin yani ,onunda bebegi bu yuzden de uzak duruyor oabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba nasilsiniz.bilməm ki bu movzuyu sizinlə paylaşmaqim ne kadar doru.Amma sizdən basqa anlatacaqim kimsə yok.Aklimdə o kadar sorular var ki tek çarede alamkda kaliyo.Bən artiq 2 yil olarki size taniyom inanin bazen ozume en güvenli insanlar size bildim.Bən esimlə 3 yil olur evləndik.severek evləndik.onu biməm ben halede onu çok seviyom.İki çuçuqum var bilenler biliyo bir kiz biri erkek. oğum 6 aylik.Eşim ülkə dakili araba kullaniyo .Çok zaman evde olmaz mesalen 20gun bir gelir 5 gun kalar gider.Ben kaynanamla kaliyom .Eşimin uzun sürədi bana soyuk davrandiqini hiss ediyom nasil anlatsam yani gun boyu gunumuz güzel keçiyo kuçuklarla oyunlar oynar bana da iyi davranar.Amma uzun sürədir birlikdə olmakdan kaçiyo.Aksamalr tez yatar.Ben kizimla uyurumAmma o gider ayri yatar sordumda da sizi rahatsiz ederim soylər .üzür dilerin sozumə gore mesalen en son 3 ay bundan oncə birlikdəliyimiz olmus.sanki kəndi kaciyo kendini yad biri gibi gosterir.Amma nednini bilmem bendə yakinlasmaya utaniyom Aklimda o kadar soru varki neden acaba .Bu kadar uzun sure olmamasi normalmi sizcə ? daha once hiç boyle olmamisdi .Hiç mi istemiyo beni hiçmi özlemiyo amma ben yanimda olsada onu çok özlüyom.Bu aksam ne kadar aladim kendimi çok kotu hiss ediyom .Bu sabahda gitdi birde ne zaman gelir allah bilir.
kafanizi yorduma göre üzür dilerim yine size soyledim azda olsa rahatlarim.
Yani ne denir bilmiyorum ben bile eşimle1 hafta ayrı kalsam gel gel gel diye başımın etini yer yani şuan 1 aydır ayrıyız inşallah bu cumartesş gideceğim yanından ayrıldıktan 1 hafta sonra ne zaman geleveksin demeye başladı tuhaf eşinin o kadar süre ayrı kalıp sana dokunmaması ne bileyim 🤦🏻‍♀️. İnşallah kötü bir şey yoktur altında insan ne kadar yorgun olursa olsun cinsel isteği o yorgunlupun bir zaman sonra önüne geçer kendi eşimden biliyorum yani ilginç rabbim huzur versin aranıza inşallah 🙏🏻

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba nasilsiniz.bilməm ki bu movzuyu sizinlə paylaşmaqim ne kadar doru.Amma sizdən basqa anlatacaqim kimsə yok.Aklimdə o kadar sorular var ki tek çarede alamkda kaliyo.Bən artiq 2 yil olarki size taniyom inanin bazen ozume en güvenli insanlar size bildim.Bən esimlə 3 yil olur evləndik.severek evləndik.onu biməm ben halede onu çok seviyom.İki çuçuqum var bilenler biliyo bir kiz biri erkek. oğum 6 aylik.Eşim ülkə dakili araba kullaniyo .Çok zaman evde olmaz mesalen 20gun bir gelir 5 gun kalar gider.Ben kaynanamla kaliyom .Eşimin uzun sürədi bana soyuk davrandiqini hiss ediyom nasil anlatsam yani gun boyu gunumuz güzel keçiyo kuçuklarla oyunlar oynar bana da iyi davranar.Amma uzun sürədir birlikdə olmakdan kaçiyo.Aksamalr tez yatar.Ben kizimla uyurumAmma o gider ayri yatar sordumda da sizi rahatsiz ederim soylər .üzür dilerin sozumə gore mesalen en son 3 ay bundan oncə birlikdəliyimiz olmus.sanki kəndi kaciyo kendini yad biri gibi gosterir.Amma nednini bilmem bendə yakinlasmaya utaniyom Aklimda o kadar soru varki neden acaba .Bu kadar uzun sure olmamasi normalmi sizcə ? daha once hiç boyle olmamisdi .Hiç mi istemiyo beni hiçmi özlemiyo amma ben yanimda olsada onu çok özlüyom.Bu aksam ne kadar aladim kendimi çok kotu hiss ediyom .Bu sabahda gitdi birde ne zaman gelir allah bilir.
Eşinin yaptigi hiç normal değil ama sizinde 3 aydır onunla konuşmam bu konuyu normal değil canım ben olsam ne oluyor hayırdir derim 3 ayı bırak 10 gün olsa sorarım szde farkındasiniz normal olmadığını en kısa zamanda konuş eşinle sıkıntısı neymiş

Tamara💎

Kayıtlı Üye
rank
Salam yazınızdan anladığım qədərilə Azərbaycanlısınız. Ona görə öz dilimizdə yazıram. Əvvəla Allah içinizdəki dərdləri yox eləsin inshaAllah. Sizin iki yolunuz var. Ya açıq-açıq qarşınıza qoyub sual verəcəksiniz ki, niyə beləsən başqası mı var? Varsa gec-tez biləcəm və biləndə əmin ol bir dk belə durmayacam yanında varsa özün açıqla. Ya da onu heç umursamayın özünüzü evə uşaqlara həbs etməyin evdən başqa da həyatınız olsun məsələn dostlarınızla çıxın gəzin xoşbəxt statuslar paylaşın heç onunla maraqlanmayın telefonlarını bəzən açmayın mesajıjı oxumayın. Bu ona çox pis təsir edəcək. Bir an onsuz xoşbəxt olduğunuzu görsə səhvini anlayacaq və əgər həyatında başqası yoxdusa düzəltməyə çalışacaq. Bir insana veriləcək ən böyük cəza onu yoxa saymaqdı. Amma evə gələndə heçnə olmamış kimi davranın guya hərşey qaydasındadı yeməyini çayını verin gedin başqa otağa padruqanızla bacınızla qohumunuzla telefonla danışın gülün qoy görsün ki onun varlığı yoxluğu heç bir şey ifafə etmir artıq. Onda qorxuya düşəcək. İnshaAllah düzələr hərşey❤️🙏🏻

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Salam yazınızdan anladığım qədərilə Azərbaycanlısınız. Ona görə öz dilimizdə yazıram. Əvvəla Allah içinizdəki dərdləri yox eləsin inshaAllah. Sizin iki yolunuz var. Ya açıq-açıq qarşınıza qoyub sual verəcəksiniz ki, niyə beləsən başqası mı var? Varsa gec-tez biləcəm və biləndə əmin ol bir dk belə durmayacam yanında varsa özün açıqla. Ya da onu heç umursamayın özünüzü evə uşaqlara həbs etməyin evdən başqa da həyatınız olsun məsələn dostlarınızla çıxın gəzin xoşbəxt statuslar paylaşın heç onunla maraqlanmayın telefonlarını bəzən açmayın mesajıjı oxumayın. Bu ona çox pis təsir edəcək. Bir an onsuz xoşbəxt olduğunuzu görsə səhvini anlayacaq və əgər həyatında başqası yoxdusa düzəltməyə çalışacaq. Bir insana veriləcək ən böyük cəza onu yoxa saymaqdı. Amma evə gələndə heçnə olmamış kimi davranın guya hərşey qaydasındadı yeməyini çayını verin gedin başqa otağa padruqanızla bacınızla qohumunuzla telefonla danışın gülün qoy görsün ki onun varlığı yoxluğu heç bir şey ifafə etmir artıq. Onda qorxuya düşəcək. İnshaAllah düzələr hərşey❤️🙏🏻
Bence gayet mantıklı yazmışsınız inşallah arkadaş konusup eşinin derdini öğrenir sorun çözülür 🤲❤️

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Eşinin yaptigi hiç normal değil ama sizinde 3 aydır onunla konuşmam bu konuyu normal değil canım ben olsam ne oluyor hayırdir derim 3 ayı bırak 10 gün olsa sorarım szde farkındasiniz normal olmadığını en kısa zamanda konuş eşinle sıkıntısı neymiş
sonunda konuşdum bu gün.Ne kadar mantikli amma benim tekrar hamilə kalmamdan korkunu söylədi.Bənə 1 yil spral koymayi doktur kesinliklə yasakladi.Bidə kzim 4 aylikkən bən oqluma hamilə kalmişdim.Şimdi tekrar hamiləlik olacandan korkunu söylədi kendisidə ozunu ya koruyamasa diyə korkuyor.Bana böylə söylədi.Bidə bir varmi dirək söylədim bana çok kizdi nasil böylə düşündüyümə kizdi.Bidə son aralar onun işləri biraz kötü gidiyor.Ondan dolayda hiç o haldə olmadini söylədi.Yani bən ona inandim.Oylə bişey düzündüyümə görə də çok kizdim kendimə.Bana asla çuçuk telef etmiyəcəyik diyə söylədi bunun üçündə doktur spral koyana kadar biraz kendimizi korursak söylədi..

Tüm sayfalar yüklendi.