Çok mutluyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Çok mutluyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,743 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çok mutluyum
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canim sağ sağlim Hayırla Al. Kucana insallah 🤲🥰🌺
Amin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masallah Kuzum hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah 🥰
Amin inşallah canım

Gözun Aydın Hayırlı Olsun Rabbim Sağ Salim Kucağına Almayı Nasip Etsin İnşallah🤲🤲🤲
Çok teşekkür ederim canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar aranızda belki beni bilen var belki yoktur ben iki çocuk annesi yim 18 yıllık evliyim çocuklarımdan biri 15 diğeri 10 yaşında geçen sene düşük yaptım ve Rabbim in izni ile şimdi gene hamileyim bu mutluluğu sizinle paylaşıyım dedim
Gözün aydın canım. 🥰 Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar aranızda belki beni bilen var belki yoktur ben iki çocuk annesi yim 18 yıllık evliyim çocuklarımdan biri 15 diğeri 10 yaşında geçen sene düşük yaptım ve Rabbim in izni ile şimdi gene hamileyim bu mutluluğu sizinle paylaşıyım dedim
Hayırlısı olsun canım ben son ayımdayım 3 aylıkkrn falan keşfetyim burayı bakalım geldi günümüz ilk gebelik benimde hakkında hayırlıaı olsun inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın🥰

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canım ben son ayımdayım 3 aylıkkrn falan keşfetyim burayı bakalım geldi günümüz ilk gebelik benimde hakkında hayırlıaı olsun inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın🥰
Teşekkür ederim canım amin cümlemizin inşallah

Maşallah kuzum Rabbim sağ salim hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin inşallah canım 🤲

Gözün aydın canım. 🥰 Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏
Amin inşallah 🤲

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sagliklica kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 mutlu olunmaz mi can o can❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar