Çok önemli

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Çok önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 305 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok önemli
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar lütfen cevaplayın 6 aylık kızım var ellerini inceliyor biliyorum normal aslında ama böyle sabah yanima alıyorum oyuncak veya başka bişey vermiyorum canı sıkıldığında mi ne ellerini inceliyor bu normal dimi
Bu aydan itibaren hızlı öğrenme gelişim dönemine girdi herşeyi ağzına götürerek öğrenmeye çalışacak. Bebeginin bu hareketi çok normal

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar lütfen cevaplayın 6 aylık kızım var ellerini inceliyor biliyorum normal aslında ama böyle sabah yanima alıyorum oyuncak veya başka bişey vermiyorum canı sıkıldığında mi ne ellerini inceliyor bu normal dimi
ay benim kizda 6 aya kimi hep boyleydi hep parmaklarni incelerdi hetta vidolarda cekdim😂 bence cok normal bir hal

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben senin endişeni anladım farklı birşey olması için bir kaç buşgu birden göstermesi lazım bu aylarda el ayak incelemesi normal kabul edilir bu harketi 1 yaşından sonra 17 18 aylıkken yaoarsa ve ek bulgular varsa sıkıntıdır içini ferah tut

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar