Sorum var Cok sicak

• Konbuyu başlatan Kerime
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kerime tarafından oluşturulan Cok sicak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 282 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok sicak
Konbuyu başlatan Kerime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anneler yeni dogan bebeklerinizi nasil giydiriyosunuz ben 40 haftami doldurdum bugun geldiginde bebis nasil giydiricem hic bilemiyorum herkes usur diyor ama uzun kollu mu giydiricez ki bu sicaklarda 🤔
Kendin evin içinde nasıl giyiniyorsan bebeğini 1 kat fazla giydir canım. Ve çok sıcak evet burnundan anlayabilirsin bebeğin üşüyüp üşümediğini ben ilk zamanlar bir kat fazla giydiriyorum baktım aşırı sıcaklıyor sadece zıbınla bıraktım şuan 2.5 aylık hala geve bile zıbınla yatıp kalkar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Anneler yeni dogan bebeklerinizi nasil giydiriyosunuz ben 40 haftami doldurdum bugun geldiginde bebis nasil giydiricem hic bilemiyorum herkes usur diyor ama uzun kollu mu giydiricez ki bu sicaklarda 🤔
Canım yeni doğmuş bebekler sıcak olsa bile ilk zamanlar üşürler birazcık kalın giydirmek gerekiyor sonradan ince giydirmeye başlarsın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bebeklerin cildi bizim gibi deil bize sıcak olabilir ama onlara deil kendin 1 kat giyiniyor isen bebeğe 2 kat giydirmen lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar