Sorum var cok stirese girdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan cok stirese girdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,805 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı cok stirese girdim
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
kizlar aysu 9 aylik olacak emeklemiyor🤦🏻‍♀️ yurtecde yurumiyor elinden tutyoruz yurmesi korkuyor yurumuyor masajda yapdirdik emeklemesi beni cok strese saldi genelde bebekelr oyuncagi fln azguna aparar bu aparmiyor yiyecek birseyler veriyorum onunla oynuyor agzina aparmiyor ya ne yapim
ben
Canim doktora gösterdinmi o ne dedi?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kizlar aysu 9 aylik olacak emeklemiyor🤦🏻‍♀️ yurtecde yurumiyor elinden tutyoruz yurmesi korkuyor yurumuyor masajda yapdirdik emeklemesi beni cok strese saldi genelde bebekelr oyuncagi fln azguna aparar bu aparmiyor yiyecek birseyler veriyorum onunla oynuyor agzina aparmiyor ya ne yapim
ben
Canım korkma her bebek bir değil. Doktora sordun mu normalde şuan yiyeceği fark eder hiç vir şeyi mi ağzına almıyor yürürken düşüp filan etti mi yada yürüteçteb düştü mü hiç

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım korkma her bebek bir değil. Doktora sordun mu normalde şuan yiyeceği fark eder hiç vir şeyi mi ağzına almıyor yürürken düşüp filan etti mi yada yürüteçteb düştü mü hiç
hec dusmedi canim doktor masaj yapdirin dedi bizde 10 gun gunde 45 deq masaj yapdirk pek faydasi olmadi yemeyi fakediyor amma agzina gotruremiyor agzini aciyorki ben ona vereyim
kendi aparmiyor agzina cok uzuluyorumya boyle olmasina
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim doktora gösterdinmi o ne dedi?
gosdermisik can

2uşaq anası

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda emeklemeden yürüdü 1yaşı tamam oldu 1hafta sonra yürüdü

Elinden tut göster ağzına aparmağı onla beraber sende ye

Lemanbb20

Kayıtlı Üye
rank
ben
Can 9 ay tezdi de hele. Her uşaq eyni deyil. Mənim baldızımın uşaqları 1 yaşı tamam olandan sonra yerimeye başladı. Stres yapma. Yeriyer inşallah.

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim gelişim bireyseldir 9 aylık yürüyememesi de normal. Bazı bebekler emeklemez bazıları popo üstüne zıplaya zıplaya emekler bazıları popo üstüne geriye doğru zıplayarak emekler bazıları biizm bildiğimiz gibi emekler. Genellikle yaşına yakın yürüme başlarlar bebeklerde bir günün bile gelişimde çok büüyk katkısı vardır. Erken yürümelerde gelişim birbirini takip ettiği için kemik eğriliği gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim kızımda emeklemeden yürüdü 1yaşı tamam oldu 1hafta sonra yürüdü

edireme canim hamin edirem yene elemir baxir elne ne versem oyanyir onla amma aparmir agzina

Can 9 ay tezdi de hele. Her uşaq eyni deyil. Mənim baldızımın uşaqları 1 yaşı tamam olandan sonra yerimeye başladı. Stres yapma. Yeriyer inşallah.
hec olamaya agzina gotre bilsin

Canım benim gelişim bireyseldir 9 aylık yürüyememesi de normal. Bazı bebekler emeklemez bazıları popo üstüne zıplaya zıplaya emekler bazıları popo üstüne geriye doğru zıplayarak emekler bazıları biizm bildiğimiz gibi emekler. Genellikle yaşına yakın yürüme başlarlar bebeklerde bir günün bile gelişimde çok büüyk katkısı vardır. Erken yürümelerde gelişim birbirini takip ettiği için kemik eğriliği gibi sorunlar ortaya çıkabilir.
9 ay bebekler genelde emeklemli benim kiz yurtecde bele adim atmaga kokuyorr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
hec dusmedi canim doktor masaj yapdirin dedi bizde 10 gun gunde 45 deq masaj yapdirk pek faydasi olmadi yemeyi fakediyor amma agzina gotruremiyor agzini aciyorki ben ona vereyim
kendi aparmiyor agzina cok uzuluyorumya boyle olmasina

gosdermisik can
Endişe etme canım belki de nazlıdıe minik senin yedşrmeni ister

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
ben
Endişe etme canım benim kızım da 1 yaşından sonra emeklemeye başladı bugün yarın yemekler inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar