Sorum var ÇOK STRESLİYİM

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan ÇOK STRESLİYİM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,753 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ÇOK STRESLİYİM
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
ARKADAŞLAR BEBEĞİN SUYU FAZLA DEMİŞTİM HATIRLAR MISINIZ BİLMEM
BUGÜN KUSMA BULANTI BAŞ AĞRISIYLAN HASTANEYE GELDİM SALMADILAR ÜNİVERSİTEYE SEVK YAPACAZ DEDİ AMBULANSLA GÖNDERECEZ DEDİ ERKEN DOĞUM RİSKİ VAR DEDİLER BAYAĞI KORKUTTULAR NAPACAĞIMI BİLEMEDİM NOLUR DUA EDİN DAHA 29 HAFTALIĞIZ VE DAHA 1.330 GRAM BEBEĞİM😢😢😢
Canım Allah yar ve yardımcın olsun gittiğin hastanede ki doktor senin ve bebeğinin sağlığını tehlikeye atmamak için tedbir acli seni ambulansla tam teşekküllü hastaneye göndermiştir. Orda olman senin ve bebeğin için daha iyi doktorların gözü üstünde olur tedirgin olma olumlu düşün ilaçla doğumu engellerler. Allah'ın izniyle zamanında hayırlısıyla doğar inşallah yavrun🙏 dualarım seninle 🤲

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
BUGÜN KUSMA BULANTI BAŞ AĞRISIYLAN HASTANEYE GELDİM SALMADILAR ÜNİVERSİTEYE SEVK YAPACAZ DEDİ AMBULANSLA GÖNDERECEZ DEDİ ERKEN DOĞUM RİSKİ VAR DEDİLER BAYAĞI KORKUTTULAR NAPACAĞIMI BİLEMEDİM NOLUR DUA EDİN DAHA 29 HAFTALIĞIZ VE DAHA 1.330 GRAM BEBEĞİM😢😢😢
Allah yardımcın olsun 👐

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm rabbim bebegininde seninde yardimcin olsun bnmde suyum dogum yapana kadar fazla denildi ama bir risk yok denildi ve olmadida şukur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar