ÇOK UTANDIM...🤣🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan ÇOK UTANDIM...🤣🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 920 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı ÇOK UTANDIM...🤣🤣🤣
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bebeyim iyi ya şimdi uyuyor geceleri sabaha karşı uyanıyor uyanınca da emziriyorum üstünü başını değiştiriyorum altında zorla temizliyorum 🤣 bizimki poposuna dokundurmuyor ağlıyor değiştirirken ağzına emzik veriyorum
Ayyy yerim onu benn😅😅😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama yeni doğan bebek uzun süre aç kalmamalı en fazla 1.5 2 saatte bir emzirmelisin yoksa sarılık olur
Canm o bile çok en az 45 dakika ben her dakika başı koycam ağzına emdircem yani🤣🤣🤣çok büyük konuştum ama bakalım hayırlısı 😅😅

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy yerim onu benn😅😅😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm o bile çok en az 45 dakika ben her dakika başı koycam ağzına emdircem yani🤣🤣🤣çok büyük konuştum ama bakalım hayırlısı 😅😅
Yani òylede olur ama en fazla 1.5 2 saat aç kalabilir emzirmek ćok güzel kız dün gece kalkmışım kızımı emzirmeye ama ne ara kalktım kızımı aldım emzirdim hiç hatırlamıyorum bir baktım çocuk kucağımda nezaman aldım diye saatlerce düşündüm ama aklıma gelmedi nekadar tuhaftı hala hatırlamıyorum 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.