ÇOK UTANDIM...🤣🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan ÇOK UTANDIM...🤣🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 924 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı ÇOK UTANDIM...🤣🤣🤣
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Geçmiş olsun abla insallah bidqhq öyle biseu başına gelmez
Amin tatlım Amin çok teşekkür ediyorum...bebişin nasıl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eee Şuan hastanedeyim ilk normal doktora gözükeceğim orada. Perinatolojiye gideceğim sonuç filan derken saat 2 ye kadar burdayım 😂😂
Ohhhh valla Ayşenur bn sıcacık yatağımda yatiyom kendime .🤣🤣🤣.kıyamam Sen sabahın 7 sinde ayaklanmissin🙃Kayra yi nasıl ikna ettin kız uyanmasi icin😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ohhhh valla Ayşenur bn sıcacık yatağımda yatiyom kendime .🤣🤣🤣.kıyamam Sen sabahın 7 sinde ayaklanmissin🙃Kayra yi nasıl ikna ettin kız uyanmasi icin😅
Kız uyanmadı üstünü giydiriyorum çocuk gözü açık zorla açtı baktı üstünü giydireceğim arkasını dönmüş yeniden uyuma numarası yapıyor birde kikir kikir gülüyor görsen 😂😂. Hastane allahtan sıcacık. Babası ile dört dönüyor etrafta 😂😂. Bende sıramı bekliyorum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kız uyanmadı üstünü giydiriyorum çocuk gözü açık zorla açtı baktı üstünü giydireceğim arkasını dönmüş yeniden uyuma numarası yapıyor birde kikir kikir gülüyor görsen 😂😂. Hastane allahtan sıcacık. Babası ile dört dönüyor etrafta 😂😂. Bende sıramı bekliyorum
Kıyamam bn kayramaaa😊😍😅😅

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Bebeyim iyi ya şimdi uyuyor geceleri sabaha karşı uyanıyor uyanınca da emziriyorum üstünü başını değiştiriyorum altında zorla temizliyorum 🤣 bizimki poposuna dokundurmuyor ağlıyor değiştirirken ağzına emzik veriyorum

Tüm sayfalar yüklendi.