Cok üzgün ve sinirliyim 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Cok üzgün ve sinirliyim 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,138 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Cok üzgün ve sinirliyim 😔😔
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Allah sanada yardım etsın cnm benm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bastan ayrı ev sartı kostum merkezde yasıycaz dedım tmm dedıler ev aldık dedıler evlendıkten hepsı yalan oldu ,bende saberttım zamnla hersey guzel olur dedım ama olmadı keskr hıc katlanmasaydım ama bende kırsal kesımde buyudum hanı bosanmak yada baba evıne gerı donmek hos karsılanmıyo ,ama artık hıc kımse umrumda degıl kım ne derse desın şerefımle geldım şerefımle gıdıyorm
Ben çekmem canim ben evlendim yurt dışına çıktım görmedim ailesini gorsem neler olurdu acaba

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef aynen öyle hiç deme ne yapalım cnm ama bnmkiler iyiler çok şükür de sıkıntı yok bizde iyiyken ayrılalım diyoruz işte baklim nasipse

Baban vefat fln mi etti cnm bnmki de bir buçuk sene oldu vefat etti 😢😢
Ayrı olması en ıyısı canım guzel bı sekılde ayırırsın evını ınsallah ,babam vefat edeli 8 yıl oldu canım Allah senın babanada rahmet eylesın

Ben çekmem canim ben evlendim yurt dışına çıktım görmedim ailesini gorsem neler olurdu acaba
İnsallah hayatın boyunca hep bole sanslı olursun,esınede helal olsun ,bızım kı 2 adım oteye cıkamıyo ,kaynana ve kayınbaba mılletı ınsanın omrunu yerler valla

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ayrı olması en ıyısı canım guzel bı sekılde ayırırsın evını ınsallah ,babam vefat edeli 8 yıl oldu canım Allah senın babanada rahmet eylesın
Amin inşallah canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah seninkine de Allah rahmet eylesin inşallah 😢 inşallah canım benim tek duam o kendi yuvamız olsun ya

Amin inşallah canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah seninkine de Allah rahmet eylesin inşallah 😢 inşallah canım benim tek duam o kendi yuvamız olsun ya
Babasızlik da çok zor gerçekten 😢

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Babasızlik da çok zor gerçekten 😢
Amıin canım ,insallah kendı yuvanda olur ,dag gıbı bı babam olsaudı bunların hıc bırı basıma grlmezdı

Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah kuzum
İnsallah cnm bnm

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım bayramdan sonra cocuklarımı alıp kardesımın yanına gıdıcem orda ev tutup calısıcam zor olucak ama artık ,tum bu yasadıklarımı tahammulum kalmadı onların kolesı gıbı yasamıucam,Allah kolaylıgını vercektır ınsallah..

Sımdıkı aklım olsa ezdırmezdım baba evındede bıraz ezık buyudgm ıcın basımı kaldırmam bıraz zaman aldı ıste ,sımdkı aklım olsa bı gun durmazdım deymezmıs anladım cunku kımse ıcın degmıyo tek fadakrlıgı cocuklarına yapcak ınsan

Sımdıkı aklım olsa ezdırmezdım baba evındede bıraz ezık buyudgm ıcın basımı kaldırmam bıraz zaman aldı ıste ,sımdkı aklım olsa bı gun durmazdım deymezmıs anladım cunku kımse ıcın degmıyo tek fadakrlıgı cocuklarına yapcak ınsan

İnsallah cnm benım
Helâl olsun sana güçlü kadın 👏 Yaptığın şey o kadar zor ki Allah yolunu açık etsin.Yuvanın yıkılmasına çok üzüldüm yanlış anlama ama hayata da bir kere geliyoruz neden onun bunun hayatında figüran olalım.Hepimiz başrolü hakediyoruz.İnşallah eşinin de başına vururda hatasını anlar bazı insanlar kaybetmeden anlayamıyor yanındakinin değerini

Tüm sayfalar yüklendi.