Çok üzgünüm 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aslı yldrz tarafından oluşturulan Çok üzgünüm 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,338 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzgünüm 😔
Konbuyu başlatan Aslı yldrz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aslı yldrz

Aslı yldrz

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa cnm benim rabbim teyzene ve şifa bekleyen her hastamıza şifasını versin😔🤲🤲 üzülme bebeğin etkilenir ahh ahh zaten insanı illa üzen bir şey olacak ki bu hayatta böyle işte takma bebeğin etkilenmesin güzelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler ederim cvp verdiğiniz için 😔

Rabbim şifasını versin canım🙏 sende kendini çok yıpratma evet zor bı durum sende bı can taşıyorsun bebeğin üzüntünü de sevincini hisseder inşirah suresini oku bol bol dua et
Amin çok sağolun

Aslı yldrz

Kayıtlı Üye
rank
Dualarımız teyzenle
Allah razı olsun 🤲

Rabbim şifa versin inşallah gerçekten çok kötü bir hastalık bende amcami kanserden kaybettim ve bu hastalik bizde aile genetiği malesef babam da kanser 😢😢 ve iki amcam daha kanser
Rabbim onlarada şifa versin insallh 🤲

Rabbim şifa versin inşallah gerçekten çok kötü bir hastalık bende amcami kanserden kaybettim ve bu hastalik bizde aile genetiği malesef babam da kanser 😢😢 ve iki amcam daha kanser
Rabbim onlarada şifa versin insallh 🤲
Allah sefasini versin🤲🤲sende stres yapma canim bebek etkilenir
Amin🤲 teşekkür ederim

Dualarımız teyzenle

Evet bebegin seninle birlikte strese girer vucutsal gelisiminde belki cok buyuk etkisi olmaz ama dogduktan sonra mesela cok gazli olabilir yada surekli aglayan durmayan mizmiz bir psikolojidede olabilir.. sen ne kadar sakin bir gebelik gecirirsen oda saglikli bir birey olur rahat bir bebek olur.. fizik kadar paikolojide cok onemlidir.. hayatta yasadigimiz bazi seyler cok agir gelebilir ama bu dunya bir sinav yeri.. sinavimizi tamamlayip sirayla allahin huzuruna variyoruz dunyanin kanunu bu.. herkes icin hayirlisini diliyorum herzaman.. cok gecmis olsun..
Haklısınız çok teşekkürler 🤲

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar teyzem bir süredir kanser tedavisi görüyordu ama artk doktr yapck hiç bişey yok diyr ben buna çok uzuluyrm hergun agliyrm 6haftalik hamileyim bu benm bebgime zarar verir mi teyzem için dua edin n'lur🤲
😢
Allahtan ümit kesilmez canım Rabbim cümle hastalar içinde teyzene de şifa versin ama bebeğini de düşün stres bebeğe çok zararlı ve daha hamileliğin başındasın dikkat etmen gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar