Çok üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Fatma Keleş tarafından oluşturulan Çok üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 282 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çok üzgünüm
Konbuyu başlatan Fatma Keleş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Fatma Keleş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben geçen gün düşük yaptım 3 gün oldu doktor rahim temiz parçalar kanala inmiş dedi bebek zaten düşmüştü kürtaja gerek yok inmişler kanala dedi bugün 4. Gün kanamam hala var ama adet gibi çok değil doktorum 1 hafta sonra test yap negatif çıkması gerek dedi kanamam ne kadar sürecek ve sonraki adetimi ne zaman göreceğim 😔

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben geçen gün düşük yaptım 3 gün oldu doktor rahim temiz parçalar kanala inmiş dedi bebek zaten düşmüştü kürtaja gerek yok inmişler kanala dedi bugün 4. Gün kanamam hala var ama adet gibi çok değil doktorum 1 hafta sonra test yap negatif çıkması gerek dedi kanamam ne kadar sürecek ve sonraki adetimi ne zaman göreceğim 😔
Geçmiş olsun kuzum bende yaşadım adetten biraz uzun sürüyor düşük sonraki ay gene adetin düzene giriyor olursun yani tekrar gebe kalırsın inşallah üzme kendini🤗

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Gebe kalırsın insaallah canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar