Çok üzgünüm 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Çok üzgünüm 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 869 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzgünüm 😔😔
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba daha öncede söylemiştim bebeğim tek böbrekli doğdu😔 bu gün çıkan test sonucunda bebeğimin idrarında iltihap çıktı başına böyle bir şey gelen var mı yardımcı olur musunuz bu iltihap neden oluyor çok üzüldüm çok hemde😔😔😔😔😔😔

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cogu bebekde oluyor galiba canım cok ksıde duydum antibiyotikle tedavi oluyor diye biliyorum bende doktor birsey demedi mı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba daha öncede söylemiştim bebeğim tek böbrekli doğdu😔 bu gün çıkan test sonucunda bebeğimin idrarında iltihap çıktı başına böyle bir şey gelen var mı yardımcı olur musunuz bu iltihap neden oluyor çok üzüldüm çok hemde😔😔😔😔😔😔
Çok geçmiş olsun canım bende yeni doğum yaptım benimkininde idrar da enfeksiyon çıktı el kadar bebeğe antibiyotik başladılar ama enfeksiyon daha riskli bildiğim için mecbur kullanıyorum. Böbreklerdeki bir sorundan şüpheleniyor Dr kalça ultrasonu yapılacağı zaman böbreklerine de bakılacak dedi inşallah bir sorun çıkmaz. Sizede çok geçmiş olsun inşallah bir an önce düzelir miniklerimiz🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım bende yeni doğum yaptım benimkininde idrar da enfeksiyon çıktı el kadar bebeğe antibiyotik başladılar ama enfeksiyon daha riskli bildiğim için mecbur kullanıyorum. Böbreklerdeki bir sorundan şüpheleniyor Dr kalça ultrasonu yapılacağı zaman böbreklerine de bakılacak dedi inşallah bir sorun çıkmaz. Sizede çok geçmiş olsun inşallah bir an önce düzelir miniklerimiz🙏
Gecmıs olsun Merve

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım Allah bebeklerimize şifa versin inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.