Çok üzülüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Prensin annesi tarafından oluşturulan Çok üzülüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,836 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzülüyorum
Konbuyu başlatan Prensin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Evimde bebeğimin odası değil kaynanamın odası var. Benim bey kaynanama oda yaptı. Evi bir alt katta üstelik. Kafayı yicem çok üzülüyorum bu duruma
Ay böylelerinden Allah korusun ya. Bu kadar da anneci olunmaz. Annelerde bu kadar bencil olmamalı. Valla canım Allah sana sabır versin. Bi tatlı dilli konuşmaya çalış onunla işte 1 yaşından itibaren çocuğun kendi odası olmalı filan die. Onun dışında zaten bir sorun yapma sonuçta çocuk ilk 1 yıl sizin odanızda kalmalı.

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay böylelerinden Allah korusun ya. Bu kadar da anneci olunmaz. Annelerde bu kadar bencil olmamalı. Valla canım Allah sana sabır versin. Bi tatlı dilli konuşmaya çalış onunla işte 1 yaşından itibaren çocuğun kendi odası olmalı filan die. Onun dışında zaten bir sorun yapma sonuçta çocuk ilk 1 yıl sizin odanızda kalmalı.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oglum
Oğlum 8 aylık zaten benimle yatıyor. Ama böyle bebek odalarını görüyorum çok hevesleniyorum. Konuştum ama annem ben ölene kadar benimle kalıcak diyor başka birşey demiyor. Kadında çok rahat zaten kendi evi gibi

Evimde bebeğimin odası değil kaynanamın odası var. Benim bey kaynanama oda yaptı. Evi bir alt katta üstelik. Kafayı yicem çok üzülüyorum bu duruma
Cnm sen dua et evin var bizim oda yok ben kaynanam ile oturuyorum ev onun bize oda verdi ve birde kızım var sen düşün artık eşimin nasıl bir annecil olduğunu 🙄🤦🏼‍♀️

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sen dua et evin var bizim oda yok ben kaynanam ile oturuyorum ev onun bize oda verdi ve birde kızım var sen düşün artık eşimin nasıl bir annecil olduğunu 🙄🤦🏼‍♀️

Allah sabır versin canım. İnan bana benimki kadar değildir. Kaynanamın aşağıda evi olması rağmen anam benimle kalıcak diyor.

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank

Oglum

Oğlum 8 aylık zaten benimle yatıyor. Ama böyle bebek odalarını görüyorum çok hevesleniyorum. Konuştum ama annem ben ölene kadar benimle kalıcak diyor başka birşey demiyor. Kadında çok rahat zaten kendi evi gibi
Allah sana sabır versin canım valla ne diyim bilemedim.

Ay canım aynı durumdayız. Çok şükür kaynanam kaynaklık değil de annelik yapıyor yoksa çekilmez. Ben yinede diretiyorum başka eve çıkalım die şu an mali sorunlardan dolayı hala onlarla yaşıyoruz.

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anlıyorum cnm benimde kaynım oğlumun odasında yatıp kalkıyor hani çocuklarımıza Bi düzen kurma imkanımız varken eşlerimiz engel oluyor ya sinir oluyorum ben geçen gün eşimle konuştum dedim ki kardeşin 2 3 gün bizde 2 3 gün eltimde kalsın dedim eşime demez olaydım onun için baya Bi kırdı beni sanırsın temelli gitsin dedim alt tarafı 2 gün bizde 2 gün eltimde kalsın dedim bende artık Bi düzenim Bi rahatlığım Bi yanlızlığm olsun istiyorum ama yok erkeklerin evlendikten sonra bu kadar aileci olmasına Bi anlam veremiyorum evlenmeden öncede öyle olsalar tm diyecem ama yok evlendikten sonra anasını bacısı kardeşini görüyorlar🤦‍♀️☹️

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ay Allah'ım yaaa ne bunların anne sevdası kendi çocuğu varken sende odanızda bebeğine köşe yap canım her seferinde de gözüne sok odası yok ama burda yaptım çocuğumun bi odası bile yok fln diye

Tüm sayfalar yüklendi.