Çörek otu bal karışımı ile hamile kalanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Purelove. tarafından oluşturulan Çörek otu bal karışımı ile hamile kalanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 278 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Çörek otu bal karışımı ile hamile kalanlar
Konbuyu başlatan Purelove.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Purelove.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar baya sitede okudum araştırdım çörek otu bal tarçın karışımı ile yumurta kalitesi artıp hamile kalan çok varmış. Aranızda deneyip yaşayan varmı? Birde kullandıysanız klomen femera tarzı hap ile mi kullandınız tek başına mı

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar baya sitede okudum araştırdım çörek otu bal tarçın karışımı ile yumurta kalitesi artıp hamile kalan çok varmış. Aranızda deneyip yaşayan varmı? Birde kullandıysanız klomen femera tarzı hap ile mi kullandınız tek başına mı
Canım ben ilk defa duyuyorum kullanan arkadaşlar varsa yazacaklar die bende merak ettim şimdi kullanan olmuş mu acaba

Purelove.

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk defa duyuyorum kullanan arkadaşlar varsa yazacaklar die bende merak ettim şimdi kullanan olmuş mu acaba
Bir çok forum da bu karışım ile hamile kalanlar var tarifi de anne bebek sayfaları bitki sayfaları hepsinde yer alıyor. Eltimde bu karışımı yapıyordu hamile kaldı ama tamamen bu sayesindemi bilmiyorum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Valla ilk defa senden duyuyorum bu karışımı ama bitkisel karışımı ile yoluyla hamile kalan duydum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bir çok forum da bu karışım ile hamile kalanlar var tarifi de anne bebek sayfaları bitki sayfaları hepsinde yer alıyor. Eltimde bu karışımı yapıyordu hamile kaldı ama tamamen bu sayesindemi bilmiyorum
Ben hiç duymadım belki yüzde yüz ondan değildir de kalitesini arttırıyor diyorsun ondan ihtimali arttırıyordur bir doktoruna sor olmadı ilaçlara yan etki yapmıyorsa dene alerjin falan yoksa ne kaybedeceksin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hiç duymadım ama doktoruna sor canım belki aynı anda kullanımı risk yaratabilir için açısından . Hayırlı haberlerini inşallah yakın zamanda alırız 🤲🏻

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Benim bir oğlum var 14 yaşında birde bir buçuk yaşında kızım var oglumdan sonra 13 yıl çocugum olmadı soğan kürü yaptırdım belimi çektirdim birde haccan bir tohum getirttim onu içtim şimdi adını hatirlayamadim sanada yardımcı olabilir belki diye yazdım rabbimntez zamanda kucağını doldursun

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Benim bir oğlum var 14 yaşında birde bir buçuk yaşında kızım var oglumdan sonra 13 yıl çocugum olmadı soğan kürü yaptırdım belimi çektirdim birde haccan bir tohum getirttim onu içtim şimdi adını hatirlayamadim sanada yardımcı olabilir belki diye yazdım rabbimntez zamanda kucağını doldursun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar