Corona aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrakarabaş tarafından oluşturulan Corona aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,259 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Corona aşısı
Konbuyu başlatan Esrakarabaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan havis

Esrakarabaş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktorum ilk aylarda onermiyordu aşıyı. Şuan 25 haftalığım biontech yaptırmamı istiyor. Gebelerde çok zor geçmeye başladığını bebeğe bir etki yapmadığının araştırıldığını söyledi. Sizler yaptırdınız veya düşünüyor musunuz

Esrakarabaş

Kayıtlı Üye
rank
Ben de oldum biontek benim Dr da aşı olmamı tavsiye etti. 1 doz oldum 2.yi önümüzdeki ay olucam nasipse
Peki aşıdan sonra doktor kontrolüne gittin mi bebek iyimiydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum kızlar ya ben çok kararsizim tedirginim. Düşünsenize hamileligimiz boyunca bir tane ağrı kesici bile atmıyoruz dayanıyoruz kaldırıp corona aşısı olacaz bu çelişki beni çok düşündürüyor 😣😣
Aynen bende onu çok düşünüyorum. Karnındaki suda plesanta etrafında Corona görülmüş bebeğe bulaşması çok mümkün diyor

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum kızlar ya ben çok kararsizim tedirginim. Düşünsenize hamileligimiz boyunca bir tane ağrı kesici bile atmıyoruz dayanıyoruz kaldırıp corona aşısı olacaz bu çelişki beni çok düşündürüyor
Hamileler çok fazla etkilenmeye başladı doğumuna üç hafta kala bı hemşire öldü yine önce kişinin kendisine bırakıyorlardi artık aşı olun diyorlar açıkça benim eşim çok istedi olmamı çok araştırdı doktorum da kesin bı dille yaptır dedi aşı olalı bir ay olacak bebek de iyi bende iyiyim

A

Arın

Guest
Kızlar doktorum ilk aylarda onermiyordu aşıyı. Şuan 25 haftalığım biontech yaptırmamı istiyor. Gebelerde çok zor geçmeye başladığını bebeğe bir etki yapmadığının araştırıldığını söyledi. Sizler yaptırdınız veya düşünüyor musunuz
Ben 31 haftalık hamileyim, aslında doğumdan sonra yaptırmak istiyordum ama artan vaka ve ölüm oranları beni korkuttu açıkçası. Hem kendi doktorum hem de takip ettiğim iyi kadın doğum doktorlarının hepsi öneriyor. O yüzden ilk doz biontech aşımı oldum, bu ayın sonunda da ikinci dozu olacağım. Herhangi bir yan etki de yaşamadım.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hamileler çok fazla etkilenmeye başladı doğumuna üç hafta kala bı hemşire öldü yine önce kişinin kendisine bırakıyorlardi artık aşı olun diyorlar açıkça benim eşim çok istedi olmamı çok araştırdı doktorum da kesin bı dille yaptır dedi aşı olalı bir ay olacak bebek de

Hamileler çok fazla etkilenmeye başladı doğumuna üç hafta kala bı hemşire öldü yine önce kişinin kendisine bırakıyorlardi artık aşı olun diyorlar açıkça benim eşim çok istedi olmamı çok araştırdı doktorum da kesin bı dille yaptır dedi aşı olalı bir ay olacak bebek de iyi bende iyiyim
Benim de cuma kontrolüm var doktora tekrar sorcam bende olabilirim belki dediğin gibi canım hamilelerde çok ağır seyrediyor😖

Bilmiyorum kızlar ya ben çok kararsizim tedirginim. Düşünsenize hamileligimiz boyunca bir tane ağrı kesici bile atmıyoruz dayanıyoruz kaldırıp corona aşısı olacaz bu çelişki beni çok düşündürüyor 😣😣
Aynısını bende düşünüyorum doktora sordum yaptırayım mi diye yaptır dedi. Bebeğe Bir zararı olur mu bu konuyla ilgili net bir çalışma yok sanırım dedim. Onu bizde bilemiyoruz biz anneye bulasirsa anne hafif atlatsın ölümcül bir durum söz konusu olmasın diye yaptırılması i tavsiye ediyoruz dedi. Yani doktorlarda şuanda bebek ile ilgili net birşey söyleyemiyorlar maalesef ki. Allah hepimizi bebişlerimize birlikte korusun🤲🏻

S

Semanurbm

Guest
Korkutmak istemiyorum ama 37+4 haftsda olan tanidigimiz aşı oldugu halde yogun bakimda şuanda solunum sıkıntısı yaşıyor. Yazilanlar gibi agri kesici bile icemiyorken ben aşıya güvenmiyorum heleki bu tanıdığımız boyle olunca olmasada olur dusuncesindeyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar