Covid 19 geçirenler

• Konbuyu başlatan Ezo
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezo tarafından oluşturulan Covid 19 geçirenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid 19 geçirenler
Konbuyu başlatan Ezo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evinn
E

Ezo

Guest
Kızlar merhaba dün akşam test verdim ve pozitif olduğunu öğrendim vücudumda aşırı şekilde sızlanma var ve boğazım çok kötü siz bu durumlarda neler kullandınız öğrenebilirmiyim 😊

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 haftalıkken oldum hemde düşük tehlikem vardı eşim oldu ondan bana geçti. Ve ben onunla ilgilenmekten oğluma bulaşmasın diye dikkat etmekten pek de bişey yapamadım gripten biraz fena oldum. Allah şifa versin bol bol dinlen evi havalandır sirkeli su ile gargara yap burnuna çek. Bi de bol bol sebze meyve et ye bakliyat ye. Boğazından kesme sakın kussan yine de ye. ALLAH şifa versin

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun. Bende olmuştum 3 aylık hamileyken bende sadece halsizlik nefes darlığı ve vücut ağrısı vardı bol bol limon bal yedim nane limon kaynatıp içtim tavuk suyuna şehriye çorbası yaptım içine karabiber ve limon koydum o zaman portakal vardı şimdi var mı bilmiyorum bol bol yedim ve suyu çok içtim

E

Esmacakmakk

Guest
Ben de 19. Haftamda oldum çok zor geçti havalar soğuktu o sıra ve patronum da bu hastalıktan vefat etmişti bana bulaştırdıktan sonra :( psikolojik olarak çok kötü etkilenmiştim akşamları çok ağrım oluyordu falan. Ben udi hindi yağı içtim bir de propolis kullandım ilaç zaten yasaktı. Bol bol portakal yedim:( bir hafta ne tat ne koku ne nefes zehir zıkkım gibi geçti gerçekten

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba dün akşam test verdim ve pozitif olduğunu öğrendim vücudumda aşırı şekilde sızlanma var ve boğazım çok kötü siz bu durumlarda neler kullandınız öğrenebilirmiyim 😊
rabbim şifa versin inşallah hafif atlatırsın canim bende 10 haftalıkken oldum😪 astımım da vardı beş gün evde geçirdim ilaçsız sonra çok kötü oldum benim kadın doğum doktorum yatırdı iki hafta hastanede kaldım öyle geçti Çok öksürüyordum bide belim çok ağrıyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar