Covid aşi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Susu tarafından oluşturulan Covid aşi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 627 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid aşi
Konbuyu başlatan Susu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan R. Simge

Susu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aşı olan var mı aranızda? Hamileyken aşı olmadı da doğumda korona bulaştı öldü haberleri görüyorum korkuyorum biraz

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aşı olan var mı aranızda? Hamileyken aşı olmadı da doğumda korona bulaştı öldü haberleri görüyorum korkuyorum biraz
Ben olmadım olun diyen de var olmayın diyen de hangisi doğru bilemedim aynı korku bende de var bi dahaki gidişimde soracağım doktoruma ona göre bi karar verecem

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Geçen haberlerde gördüm hamile bayanlar 3cü ayından sonra aşı ola biliyorlarmış uzmanlar öyle demiş dediler artık ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilmiyorum

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Ben dün doktora sordum şuan vakaların çoğu hamilelerden oluşuyor mutlaka olun dedi yoğun bakımda bile yüzde 50si hamile dedi olmalıyız bence bende olacağım randevu mu aldım

R

R. Simge

Guest
Ben oldum bugun 2. Dozu da doktorum biontech önerdi daha cok çalişma var diye cok fazla ya bebek ölümü anne karnında yada anne ölümü var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben oldum bugun 2. Dozu da doktorum biontech önerdi daha cok çalişma var diye cok fazla ya bebek ölümü anne karnında yada anne ölümü var
İyi akşamlar hamileliğinizin kaçıncı haftasında oldunuz ilk üç ay önermiyorlar diye biliyorum ben 20 hqftalik hamileyim aşıda kararsız kaldım cok tedirginim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar