Covid aşısı yaptırdınız mi hanımlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Covid aşısı yaptırdınız mi hanımlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,465 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid aşısı yaptırdınız mi hanımlar
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet bugün sordum mutlaka yaptır dedi pazartesiye randevu aldım Allah pişman etmesin ama farklı konular çıktı canim sıkıldı plesenta rahim ağzında heran kanaman olabilir dedi bebeğe düz taban dedi bugün ben bende değilim resmen
Amin canım yaptıran çok sorun yaşayanı duymadım hiç. Çok dikkat et canım ya dinlen bol bol yorma kendini. Düz taban mı dedi? Ultrason da nasıl görmüş ki onu 🙄

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ben de yaptırdım bugün ikici aşımı da oldum bı sıkıntı yok çok şükür 21 haftamiza girdik bizde ☺️
Geçmiş olsun Allahım tamamına erdirsin sağlıkla🙏
Amin canım yaptıran çok sorun yaşayanı duymadım hiç. Çok dikkat et canım ya dinlen bol bol yorma kendini. Düz taban mı dedi? Ultrason da nasıl görmüş ki onu 🙄
Evet bende şaşırdım netten baktım ultrasonda cikarmi diye yok baya net söyledi birde serçe parmak üç eklem dedi bu dawn sendorum değil demekmiş aksi olunca iki eklem oluyormuş duydunuz mu daha önce ilkdefa duydum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Allahım tamamına erdirsin sağlıkla🙏

Evet bende şaşırdım netten baktım ultrasonda cikarmi diye yok baya net söyledi birde serçe parmak üç eklem dedi bu dawn sendorum değil demekmiş aksi olunca iki eklem oluyormuş duydunuz mu daha önce ilkdefa duydum
Detaylı ultrason mu yaptırdın canım sen?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hayır normal odasında ultrasonla baktı kendisi normal ultrasonda bu yorumları yaptı plesantayi görünce datayliya gönderdi oda aynısını dedi
Şaşırdım canım bilmiyorum düz taban olması çok önemli değil 1 2 yaşlarına gelince çocuk ortopediye götürürsün ona göre ayakkabı vs birşeyler veriyorlar sanırım. Düzeliyor o endişe etme hiç. Plesanta büyük ihtimalle çıkar yukarı çıkmazsa da normal doğum yapamazsın ama çok dikkat et yorma kendini. Önceki doğumların normal miydi?

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Şaşırdım canım bilmiyorum düz taban olması çok önemli değil 1 2 yaşlarına gelince çocuk ortopediye götürürsün ona göre ayakkabı vs birşeyler veriyorlar sanırım. Düzeliyor o endişe etme hiç. Plesanta büyük ihtimalle çıkar yukarı çıkmazsa da normal doğum yapamazsın ama çok dikkat et yorma kendini. Önceki doğumların normal miydi?
Evet canim ikisi de normal doğum bundan önceki düşük oldu bunada böyle bir problem çıktı ben kısa mesafe bile yürürken sanki san ayimda gibi rahimde baskı hissediyordum demmeki bundan kaynaklaniyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20 haftalikken 1ci dozu 26 da 2ci dozu yaptirdim cok sukur bir sikinti olmadi kol agrisindan baska
Çok geçmiş olsun bende pazartesi yaptiricam bakalım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim ikisi de normal doğum bundan önceki düşük oldu bunada böyle bir problem çıktı ben kısa mesafe bile yürürken sanki san ayimda gibi rahimde baskı hissediyordum demmeki bundan kaynaklaniyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun bende pazartesi yaptiricam bakalım
İnşallah buda normal olur canım. Evet ondan olabilir çok küçük daha bebeğin çok dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar