Covid aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Covid aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,723 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid aşısı
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41
F

Feyza

Guest
Kızlar covid aşısı oldunuz mu ya da olmayı düşünüyor musunuz?
İki doz sinovac oldum. 30.haftadayim gecen hafta covid atlattik ve grip gibiydi. Allah a şükür kolay geçti. Ben etkisinin olduğuna inanıyorum. Herhangi bir yan etki de yaşamadım. Annem babam yasli insanlar onlar da sinovac oldu covid atlattilar onlar da grip gibiydi. Hatta ikinciyi atlattilar. O yüzden ben koruduguna inaniyorum

Aysesen16

Kayıtlı Üye
rank
İki doz sinovac oldum. 30.haftadayim gecen hafta covid atlattik ve grip gibiydi. Allah a şükür kolay geçti. Ben etkisinin olduğuna inanıyorum. Herhangi bir yan etki de yaşamadım. Annem babam yasli insanlar onlar da sinovac oldu covid atlattilar onlar da grip gibiydi. Hatta ikinciyi atlattilar. O yüzden ben koruduguna inaniyorum
Ne zaman olmak Lazım Dr size bir şey Dedi mi hani şu hafta dan sonra ol diye bnde düşünüyorum şu sıralar arttı bide tedrginm en kısa zamanda olmak istiyorum 17 hafta olcaz cumartesi olayım sizce önümüzdeki hafta

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikten önce 2 sinovac aşım vardı şuan 7+1 haftayım doktorum başarılı prof. Danıştım kendisine sinovac olmamı önerdi hemende olablrsn dedi oldum ben sıkıntı olacağını sanmam bu inaktif aşı sonuçta diğerini tavsıye etmedi bana terch meselesi olablr yan etkiside olmadı zaten. Çok fazlalaştı bu salgın sürekli varyant oluşuyor dikkat etmek lazım sonuçta gebeyken diğer aşılarda olunuyor mecburen. Siz bilirsinz
Ne zaman olmak Lazım Dr size bir şey Dedi mi hani şu hafta dan sonra ol diye bnde düşünüyorum şu sıralar arttı bide tedrginm en kısa zamanda olmak istiyorum 17 hafta olcaz cumartesi olayım sizce önümüzdeki hafta
Benim doktorum sinovav önerdi ve yaptırdım bende sizin gibi salgın yaygınlaştı ne olur ne olma diye çekindim ve oldum aşımı hiç sıkıntıda olmadı şükür ilk 2 aşımda sinovactı inaktif aşı . Eşim 3 doz sinovac olup covid oldu ama hiç hasta bile olmadı gayet normal geçirdi koruduğuna inanıyoruz biz siz bilirsinz yinede 😊

Samsel

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 dozuda oldum 20 hafta ve 24. Haftalarda ilk başlarda çok tereddütlüydüm halada öyleyim ama doktorum olmalısın dedi çevremde de olan olunca 2 doz biontech oldum kolumda ağrı yaptı başkada bişeyim olmadı şükür.

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar covid aşısı oldunuz mu ya da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3.aşıma sıra geldi ama 11haftalk suan olmadım henüz pek olmak istemiyorum. Doktoruma sordum acele etme 12 haftayı bi tamamla hatta 14 hafta fln geçsin ondan sonra dedi canım birde turkovac olma dedi denenmedi dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3.aşıma sıra geldi ama 11haftalk suan olmadım henüz pek olmak istemiyorum. Doktoruma sordum acele etme 12 haftayı bi tamamla hatta 14 hafta fln geçsin ondan sonra dedi canım birde turkovac olma dedi denenmedi dedi

Tüm sayfalar yüklendi.