Covid aşısı

• Konbuyu başlatan Mustafa kemal
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa kemal tarafından oluşturulan Covid aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,724 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid aşısı
Konbuyu başlatan Mustafa kemal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canankmr
M

Mustafa kemal

Guest
Merhaba kızlar 16 haftalık hamileyim daha önce hamile kalmadan 2 biyontech aşısı yaptırmıştım 3. doz geldi doktorum yaptırmamı söyledi. Siz yaptırdınız mı? Böyle bir durum yaşayan var mı?

Hatice 23

Kayıtlı Üye
rank
Ya bana da dedi ama ben çok kararsızım sürekli yeni varyant çıkıyor yaptırsam belki bebekte sıkıntı olacak sonuçta kanıtlanmış bise yok yeni Bi aşı etkilerini bilmiyoruz yaptırmazsak gebeyken ölen çok oldı

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki de doktordan iyi bilemeyiz fakat sağlık ocağında gebeligimi takip eden doktorum önermiyorum yaptırma diyince kafam karıştı bu yüzden deneyimli annelerin fikrini almak istedim.

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende gebelikten önce 2 doz olmuştum 3. Doz geldi doktor olabilirsin diyor ama ben çok kararsızım her doktor aynı şeyi söylemiyor ki doktordan iyi bilip bilmeyeceğimizi hesaplayalım.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar 16 haftalık hamileyim daha önce hamile kalmadan 2 biyontech aşısı yaptırmıştım 3. doz geldi doktorum yaptırmamı söyledi. Siz yaptırdınız mı? Böyle bir durum yaşayan var mı?
Bende gebelikten önce 2 doz oldum 3. Dozu gebelikten sonra olmayı düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.