Covid aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse5234 tarafından oluşturulan Covid aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 673 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid aşısı
Konbuyu başlatan Ayse5234
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Ayse5234

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar.. 4 aylık hamileyim. Doktorum covid aşısını yaptırmam gerektiğini söyledi. Aranızda aşıyı yaptıran var mı?? Bir sorun oluyor mu bebek ve anne için???

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Banada doktor yaptır demedi doğumdan sonra yapılması daha iyi bence kesin koruyor olsa yaptırılır ama net koruyuculuğu yok canım nasıl güvenip bebek varken yaptırayım

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar.. 4 aylık hamileyim. Doktorum covid aşısını yaptırmam gerektiğini söyledi. Aranızda aşıyı yaptıran var mı?? Bir sorun oluyor mu bebek ve anne için???
Bana doktorum yaptir dedi iki dozu da oldum ben 1 er ay arayla çok şükür bir sıkıntı olmadi bende de bebekte de sinovac oldum ben iki doz

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırmadım doktorda yaptır yaptırma gibi bişey söylemedi ilk 3 ay kesinlikle zararlı sonrası kendi insiyatifine kalmış dedi

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Bende 20 haftalık oldum ilk 3 ay önermedi doktorum 5.aydan sonra yaptırabilirsin dedi olan arkadaslarım var bi yan etkisi olmamıs 5.ayımız gecsin yaptırmayı düşünüyorum bende

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırdım ilk aşımda hamile olduğumu bilmiyorum dum aşıyı olduk dan 4 gün sonra hamile olduğumu öğrenmiştim sonra doktora dedim ben hamileymis im diye bişey olur mu dedim doktor bişey olmaz dedi geçen hafta da yani 9 haftalik iken de 2 . Aşıyı yaptırdım hemde ikisi de biontech

Tüm sayfalar yüklendi.