Covid atlatan anneler ağrılarınız devam ediyor mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan tarafından oluşturulan Covid atlatan anneler ağrılarınız devam ediyor mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 463 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid atlatan anneler ağrılarınız devam ediyor mu
Konbuyu başlatan Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan

Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler, covid atlatalı yaklaşık bir hafta oldu. Ama sırtım, boğazım ve göğsümde ara ara ağrılar devam ediyor. Dr muayenesine gittim şükür bir sorun yok kan ve idrar tahlilimde temiz ama bu devam eden ağrılar psikolojimi bozuyor. 35 haftalık gebeyim. Birde mutasyonlu covid atlattım. Bazen içimi bir korku sarıyor benliğime bişey olurmu etkisi olmuşumdur diyor. Rabbim bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲😇

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler, covid atlatalı yaklaşık bir hafta oldu. Ama sırtım, boğazım ve göğsümde ara ara ağrılar devam ediyor. Dr muayenesine gittim şükür bir sorun yok kan ve idrar tahlilimde temiz ama bu devam eden ağrılar psikolojimi bozuyor. 35 haftalık gebeyim. Birde mutasyonlu covid atlattım. Bazen içimi bir korku sarıyor benliğime bişey olurmu etkisi olmuşumdur diyor. Rabbim bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲😇
Şikayetlerin yaklaşık 6 ay kadar sürer benimki de o kadar sürdü. Belki seninki daha erken bitebilir

Racamize_4

Kayıtlı Üye
rank
Bende iki gun oldu karantina biteli hala kemiklerim agriyor ve sanki herkesden korona kapacakmissim veya herkes koronaymis gibi geliyor bir acayip oldum

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Amin Insalh.

Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Bende iki gun oldu karantina biteli hala kemiklerim agriyor ve sanki herkesden korona kapacakmissim veya herkes koronaymis gibi geliyor bir acayip oldum
Çok geçmiş olsun o kadar iyi anlıyorumki sizi hastalık evresinde morelimi hep yüksek tuttum oğlum ve eşim üzülmesin diye hep dua ettim. Sıktım galiba kendimi şimdi psikolojim allak bullak ağrılarda geçmeyince kaygı eşiği arttı bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

☺️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar