Covid bebek hareketlerinde azalma yapar mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alioth tarafından oluşturulan Covid bebek hareketlerinde azalma yapar mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 407 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid bebek hareketlerinde azalma yapar mı?
Konbuyu başlatan Alioth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam. Cuma günü covid olduğumu öğrendim. Ama çok iyiyim. Sadece toz alerjisi yaşıyormuşum gibi genzim rahatsız ediyor. Fakat sanki bebeğimin hareketlerinde azalma var gibi hissediyorum. Perşembe günü başka bir sebepten neredeyse tüm gün NST'ye bağlıydım ve sonuçlarım temizdi. Ne diyorsunuz?

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam. Cuma günü covid olduğumu öğrendim. Ama çok iyiyim. Sadece toz alerjisi yaşıyormuşum gibi genzim rahatsız ediyor. Fakat sanki bebeğimin hareketlerinde azalma var gibi hissediyorum. Perşembe günü başka bir sebepten neredeyse tüm gün NST'ye bağlıydım ve sonuçlarım temizdi. Ne diyorsunuz?
Geçmiş olsun Allah'ım acil şifalar versin inşallah 🙏 bende öldüm ama zaten bebeğim küçüktü hareketlerini hissedemiyordum ki hala daha hissedemiyorum bu konuda fikrim yok ama Allah'ım şifalar versin 🙏

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bende korona olduğumda ilk defa bebek kendini sağ tarafa toplayıp top gibi şişti orda bende çok korktum ambulans geldi kalp atışları iyi dedi bişey olmadı çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar