Covid oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde RüvvvAylizAda tarafından oluşturulan Covid oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 367 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid oldum
Konbuyu başlatan RüvvvAylizAda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice...

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
19.haftadayim hastanede çalıştığım birimde bi bem olmamıştım bende oldum maalesef. Kadın doğumcum c vitamini al bol bol dedi. Tek başına cvit ise yarar mı bilmiyorum ne yapabilirim iki gecedir uyku uyuyamadım ağrıdan.

Hatice...

Kayıtlı Üye
rank
19.haftadayim hastanede çalıştığım birimde bi bem olmamıştım bende oldum maalesef. Kadın doğumcum c vitamini al bol bol dedi. Tek başına cvit ise yarar mı bilmiyorum ne yapabilirim iki gecedir uyku uyuyamadım ağrıdan.
Bende 21 haftamda olmuwdum. Vurus hocasina gitdim o bana ilaclar yazdi bide c vitamini aldim. Bide bana test yaptirdi doktor. Kandan test yaptirdim. Kanim laxtalanmasi icin. Cok wukur bu gune gecdi gitdi inwallah sendede cabucak kecib gider. Cabuk ustune duwsen muayine olunsan cocuga bi zarari olmaz.

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
Kan s
Bende 21 haftamda olmuwdum. Vurus hocasina gitdim o bana ilaclar yazdi bide c vitamini aldim. Bide bana test yaptirdi doktor. Kandan test yaptirdim. Kanim laxtalanmasi icin. Cok wukur bu gune gecdi gitdi inwallah sendede cabucak kecib gider. Cabuk ustune duwsen muayine olunsan cocuga bi zarari olmaz.
Kan sulandırıcı kullandin degil mi?

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bende ağrıdan uyuyamiyordum inatla parolu içmedim ama sonra dayanamadım bide doktor iç bişey olmaz aksine içmez ağrı çekersen o daha zararlı dedi ve mecburen içtim cidden iyi geldi bence günde en az iki defa parol al iyi gelir inşallah geçmiş olsun acil şifalar dilerim 🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan s

Kan sulandırıcı kullandin degil mi?
Ben 10 tane kan sulandırıcı iğne vuruldum şükür fazlasına gerek kalmadı 🙏 bol sıvı tuket bol meyve ye demişti doktor 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar