Covid pozitif

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Covid pozitif başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,560 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid pozitif
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar salı günü konu açmıştım temaslıyım diye test sonucum pozitif 😔😔😔😔😔
Geçmiş olsun allah acil şifalar versin inşallah sağ sağlim atlatırsınız bolca nar portakal elma havuç karışımı içebilsen çok iyi olur gribe çok iyi geliyor ağır grip olmuştum iki güne ayaklandım covit içinde zaten ağır üst solunum enfeksiyon ve ağır grip hastalıkları hapları veriyorlar en kısa zamanda geçer inşallah

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun benimde sonucun pozitif 35 haftalık olduk hastanede yatıyorum inşallah bian önce iylesiriz
Hadi yaa çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşaAllah canım sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşaAllah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun allah acil şifalar versin inşallah sağ sağlim atlatırsınız bolca nar portakal elma havuç karışımı içebilsen çok iyi olur gribe çok iyi geliyor ağır grip olmuştum iki güne ayaklandım covit içinde zaten ağır üst solunum enfeksiyon ve ağır grip hastalıkları hapları veriyorlar en kısa zamanda geçer inşallah
Aynen o kadar çok meyve yedim ki bir yıl yemesem olur herhalde bugün dahada iyiyim öyle ilk iki gün biraz sıkıntılıydı ama şuan hiçbirşeyim yok diyebilirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar