Covid Şüphesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Covid Şüphesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 407 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid Şüphesi
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar pazartesi günü vücûd ağrısı ve sıtma üşüme ile başlayıp 5 gün boyunca sırt bacak ağrısı ile devam eden şikayetim ve 2. Günden sonra tat koku kaydımla devam eden 3 gündür ara ara öksürükle beni mahveden belirtilerimle bugün test verdim 33. Haftadayız ilk doz aşımı olmuştum korkuyorum da önerisi olan var mı test sonucum çıkacak akşama

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar pazartesi günü vücûd ağrısı ve sıtma üşüme ile başlayıp 5 gün boyunca sırt bacak ağrısı ile devam eden şikayetim ve 2. Günden sonra tat koku kaydımla devam eden 3 gündür ara ara öksürükle beni mahveden belirtilerimle bugün test verdim 33. Haftadayız ilk doz aşımı olmuştum korkuyorum da önerisi olan var mı test sonucum çıkacak akşama
Geşmiş olsun canım.bal zencefil limon iyi geliyor.sarmısaklı yoğurt.kemik çorbasına sirke koyup iç .turşu.ve canım bol bol ılık su iç kolay atlatırsın inşaAllah.zatende kaç gün olmuş canım geçmek üzere korkma birkaç güne birşeyin kalmaz.💐

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canim ikinci dozuna ne kadar vardi bende bugün oldum 2. Dozumu . Insallah usutmedir kuzum ya aksam haber ver merak ederim😣

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Geşmiş olsun canım.bal zencefil limon iyi geliyor.sarmısaklı yoğurt.kemik çorbasına sirke koyup iç .turşu.ve canım bol bol ılık su iç kolay atlatırsın inşaAllah.zatende kaç gün olmuş canım geçmek üzere korkma birkaç güne birşeyin kalmaz.💐
Aynen canım pazartesiden beri böyleyim aslında ama direndim bakalım ıhlamur içeceğim bal zencefil karışımını kaşıkla kı yiyeyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ikinci dozuna ne kadar vardi bende bugün oldum 2. Dozumu . Insallah usutmedir kuzum ya aksam haber ver merak ederim😣
Bakalım canım Rabbim güç kuvvet versin

...

Moderator
Mod
rank
Aynen canım pazartesiden beri böyleyim aslında ama direndim bakalım ıhlamur içeceğim bal zencefil karışımını kaşıkla kı yiyeyim
Bal zencefil limonu kaynamış suyada koyup içebilirsin canım.Ben sabah akşam birer bardak suya bir çay kaşığı zencefil ,bir tatlı kaşığı bal, yarım limonun yarısını sıkıp içtim iyi geldi canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar