Covid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Elifk tarafından oluşturulan Covid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Covid
Konbuyu başlatan Elifk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifk

Elifk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar şuan 35+6 haftalığız ve covit oldum doktorum kan sulandırıcı iğne yazdı. Aranızda covit atlatan var mı varsa size de kan sulandırıcı iğne yazdılar mı?

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar şuan 35+6 haftalığız ve covit oldum doktorum kan sulandırıcı iğne yazdı. Aranızda covit atlatan var mı varsa size de kan sulandırıcı iğne yazdılar mı?
Geçmiş olsun cnm burda kovid olan annelerimiz vardı yardımcı olurlar sana umarım.. ilaç haricinde meyve tüket cnm bol bol umarım kısa zamanda atlatırsın 🤲🥰

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlık versin hafif atlatırsın inşallah iğne hakkında bilgim yok geçmiş olsun demek için yazdım☺️

Elifk

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlık versin hafif atlatırsın inşallah iğne hakkında bilgim yok geçmiş olsun demek için yazdım☺️
Teşekkür ederim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun cnm burda kovid olan annelerimiz vardı yardımcı olurlar sana umarım.. ilaç haricinde meyve tüket cnm bol bol umarım kısa zamanda atlatırsın 🤲🥰
İnşallah canım teşekkür ederim 😊

Yaseminn

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım çok ağır geçirdim banada verdi kullandım doğum yaptım kırk tane daha verdi 14 gün oldu doğum yapali

Tüm sayfalar yüklendi.