Covid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayss tarafından oluşturulan Covid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 806 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid
Konbuyu başlatan Ayss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayc
E

Elit

Guest
9 haftalık gebeyim ve covid oldum 😪 başına gelen var mı
Ben de 14 haftalık gebeyim ve covid im korkucak bişey yok içinizi ferah tutun . İlaç kullanamıyoruz zaten sağlıklı beslenin limon suyunun içine sirke biraz koyarak sabah akşam için. Ve kan sulandırıcı için k.d.d danışın kan sulandırıcı kullanmamanız gerekiyor.

Ayss

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bol bol su ve c vitamini tüket Rabbim şifa versin inşallah
Teşekkür ederim inşallahhhh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalık gebeyim ve covid oldum 😪 başına gelen var mı
Ben 4 aylıkken oldum şükür bebeğime birşey olmadı. Dün akşam test verdim yine covitmişim eşim bir oda da ben ve bebeğim bir odada karantinadayız Allah hepimize bütün hastalara acil şifalar versin. Allah yavrularımızı korusun

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Ben 4 aylıkken oldum şükür bebeğime birşey olmadı. Dün akşam test verdim yine covitmişim eşim bir oda da ben ve bebeğim bir odada karantinadayız Allah hepimize bütün hastalara acil şifalar versin. Allah yavrularımızı korusun
Allahim yaa😂😂yemin ediyorum sacmalik bu bende 4 ayliken covid oldum wimdi test verdim dogum icin yine pozitiv cikdi oysaki hic bi wikayyetim yok sinirden guluyorum resmenn ewin neden ayri odada senden mi cekiniyor ki

Tüm sayfalar yüklendi.