Covid 🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Covid 🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,278 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Covid 🥺🥺
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yani cnm en belirgin belirdi ates zaten sende anlarsin zaten bebeginin hareketlerinden rahatsiz olup olmadigini düşün bizde tek bn degil 3 kişi ayni anda koronaydik rabbim koruyor o gunahsiz bebekleri heralde icini ferah tut insallah hiçbirsey olmaz hem düşunsene nefesle bile bulaşan mikrop emzirmeyle bulasmiyor bebege bu Allahin mucizesi degilde nedir ayrica estagfurullah tabiki kafamiza takilan seyleri birbirimize sorucaz
Allah razı olsun kuzum birde benim yüzümden hasta olmasın istiyorum oğluşum aynen rabbimin mucizesi emzirme ile bulaşmıyor şükür ki 🤲🏻. Teşekkür ederim cevapların için balım 😘

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm kızlar dün başlayan bir boğaz ve baş ağrısı vardı aniden oluşan ilk soğuk sudan oldu sandım ama test yaptırmıştım sonucu çıkmış pozitif. Doktorlar Kayra yo emzirme mi söylediler sadece maske tak öksürük ve hapşırma ile geçiyor dediler ve her emzirmeden önce elini göğüs ucunu iyice yıka dediler sanırım sütten bebeğe geçmiyormuş🥺🥺. Ben bu dönemde ne yapabilirim durmadan nane limon ve ballı süt içiyorum saatlik ağrımı alıyor ama sonra daha çok şiddetleniyor🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben Kayra yı iyi etmeye çalışırken rabbim daha büyük şeylerle sınıyor 🥺🥺
Canım şimdi gördüm msjni bı eve girdimi ister istemez herkes yakalaniyo ya çok gecmis olsun eşimden bana bendednde yusufuma gecdi biliyorsun iki gün ateşle mücadele ettik hastanede yatırdık bende maske takmisdim ama gene engel olamadım gecdi oğlumada rabbim tez zamanda sifanizi versin inşallah kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım şimdi gördüm msjni bı eve girdimi ister istemez herkes yakalaniyo ya çok gecmis olsun eşimden bana bendednde yusufuma gecdi biliyorsun iki gün ateşle mücadele ettik hastanede yatırdık bende maske takmisdim ama gene engel olamadım gecdi oğlumada rabbim tez zamanda sifanizi versin inşallah kuzum
Amin kuzum

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm kızlar dün başlayan bir boğaz ve baş ağrısı vardı aniden oluşan ilk soğuk sudan oldu sandım ama test yaptırmıştım sonucu çıkmış pozitif. Doktorlar Kayra yo emzirme mi söylediler sadece maske tak öksürük ve hapşırma ile geçiyor dediler ve her emzirmeden önce elini göğüs ucunu iyice yıka dediler sanırım sütten bebeğe geçmiyormuş🥺🥺. Ben bu dönemde ne yapabilirim durmadan nane limon ve ballı süt içiyorum saatlik ağrımı alıyor ama sonra daha çok şiddetleniyor🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben Kayra yı iyi etmeye çalışırken rabbim daha büyük şeylerle sınıyor 🥺🥺
Çok geçmiş olsun canım Rabbim safi versin tez vakitte inşallah 🤲🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar